Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Budapest cslk 1004 kéretlen...

Budapest cslk 1004 kéretlen csomag?

Figyelt kérdés
Kaptam egy olyan csomagot amit nem is rendeltem, de mivel ugyanannyi összegű volt, átvettem. Minden adatom rajta, de nem is rendeltem meg. Valaki tud segíteni? Next level d.o.o. budapest cslk 1004 áll rajta feladónak.

márc. 11. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán más cég küldi, mint akinek a weboldalán vetted. Az van benne, amit rendeltél?
márc. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erotikus termékeket forgalmaz a Next level d.o.o. a Mall.hu-n
márc. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt írod nem rendeltél semmit, de átvetted mert ugyanolyan összegű volt. Mi volt ugyanolyan összegű, ha nem rendeltél? Vagy nem tőlük rendeltél hanem csomagot vártál azonos értékben mástól? A cégnév és a márkanév ami alatt üzemelnek nem mindig egyforma (pl. a Decathlon -> Tízpróba Kft.)


Ha hamis csomagot kaptál, akkor tanulópénz*, csinálja ezt még más cég is. Valahonnan megszerzik vagy megkapják más rendelések adatát és beékelődve a másik rendelés feladása és átvétele közé átvetetik utánvétellel a kamu csomagot. Panaszt tenni nem tudsz, valószínűleg a feladó címe is hamisított és csak azért adják meg a postai kicserélő központ címét feladási helynek, mert ha oda visszaküldöd akkor tárolják egy ideig majd megsemmisítik.

Ajánlom még Facebookon "kamu-webshopok és becsapottak" csoportot, több százas nagyságrendű károsítottjuk van az ilyeneknek.


* Mindig egyeztetni kell a feladót, és az utánvétes csalást ki lehet kerülni azzal, hogy online fizetve vásárolsz a legális és valós, megbízható webáruházakból, akkor tudni fogod az utánvétes csomag fiktív. Tilos közösségi oldalak beékelődő reklámsávjaiban lévő ajánlatokból vásárolni, ha az nem megbízható, ismert hirdetőtől származik, mert olcsón és tömegesen tudnak hamis helyekre mutató reklámokat fizetni a csalók.

márc. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Még egy plusz infónak itt hagyom ha bárki olvasná rákeresve. Itt vannak gyűjtve panaszok, egy hasonlónál egyszer kb. 300-at számoltam össze. Ennek a kommentjeiben leírják, hogy a rendőrség elutasítja a csalás miatti feljelentést is, mert azt is kijátsszák:

[link]


Minél kevesebbet fizettél, annál jobban jártál. Van aki több tízezret kiadott 1-1 harisnyáért. Legközelebb ne vegyél át olyan küldeményt, amit nem rendeltél meg. Esetleg még annyit írj le, hogy rendeltél-e a Temuról előtte, mert annál mondják nagyon, hogy adathalásznak ezerrel.

márc. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, kifelejtettem hogy másik csomagot vártam. Köszönöm a válaszokat! Megoldódott a helyzet.
márc. 14. 16:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogyan?
márc. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még vagy 5 évvel rendeltem vmilyen oldalról, és a kisbetűs részben a feltételek legeslegvégén ott volt, hogy minden évben köteles vagyok rendelni, ha pedig nem, akkor ők küldenek egy csomagot 10.000 ft értékben.
ápr. 12. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!