Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki el tudná magyarázni,...

Valaki el tudná magyarázni, hogy hogyan jött ki ez a nyeremény kenón?

Figyelt kérdés

Ha kenón 1x-es téten, 2-es játéktípusban, 10 számot jelöltem meg, akkor tulajdonképpen mikor nyerem meg a főnyereményt? Ha pontosan 2 számot találok el?


4 találatom volt, és 16800 forintot nyertem 15750-ből. Ez hogy jött ki?


Sehol egy értelmes magyarázat arra, hogy hogyn működik a kombinációs játék.



márc. 12. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem erted a kombit miert jatszol?

Ha jol ertem 10szamot jatszottal, 2es jatektipusban. Vagyis azt a 10 szamot 2es csoportokba rendezte.

Az 45 variacios lehetoseget jelent, ha az ossz teted 15750volt akkor az alapteted 350 ft lehetett.

márc. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha pont 2 szamot talaltal volna el, akkor 1 olyan variaciod lett volna a 45bol ahol ez a ketto szerepel. Akkor a kettes jatek nyeremenyet vagyis a 6x szorzot nyerted volna az alapteteddel, ami 2100ft.

Ha 3 szamot talalsz el akkor 3 olyan variacod van ahol mind a ket szamod eltalaltad tehat 3szor nyersz 6szoros szorzot. Tehat osszesen 3x6x350ftot.

Ha 4et talalsz el, akkor 6variaciod nyer, vagyis 6x6x350et nyersz.

Veletlenul nem 12600at nyertel?



Fonyeremeny alatt mit ertesz? Az 1millio x a tet nyeremenyt? Azt kettes kombival soha nem nyered meg.

Az altalad jatszott opcioban ha mind a 10 szamot eltalalod amit megjatszottal akkor 270x6x tet a max nyeremenyed.

márc. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A max nyeremenyed 270x a teted lehet ennel a tipusnal.

(Nem kell 6tal szorozni)

márc. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2


Nem, 16800 forintot kaptam a lottozoban.

márc. 12. 14:30
 5/5 A kérdező kommentje:
8 a szorzo nem 6, mar rajottem
márc. 12. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!