Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol tudom beváltani,elkölteni...

Hol tudom beváltani,elkölteni az eurócentet?

Figyelt kérdés
Maradt még külföldről 55 db 20 eurócentes és 30 db 10 eurócentes. Hol tudom beváltani vagy elkölteni?

márc. 13. 13:31
 1/7 anonim válasza:
82%
Nekem is zörög vagy két maréknyi a kesztyütartóban, idehaza kb csak magánembernél. De hát kinek kell egy kosár apró?
márc. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Sparban lehet centtel is fizetni, nem tudom az átváltási árfolyamukat talán annyira nem vészes
márc. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is a Sparban szoktam bár valamivel nagyobb címleteket. (1-2 eurós, 50 centes, a vége az apróbból.) Ahhoz nem tudom mit szólnak, ha az 55 db húszcentesedet odaborítod, de apránként biztos el lehet fizetni.
márc. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ez tuti, vagy majd a pénztárnál kiábrándulok?
márc. 14. 00:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan pénztárhoz menj, ami fölé ki van téve hogy euro. Az önkiszolgálónál csak forinttal lehet vagy kártyával. Intersparban mindig tudtam fizetni euróval gond nélkül, kisebb Sparokban is tudtam, csak ott volt hogy nem tudta a pénztáros mit kell csinálnia de megoldották végül. Bár mint írtam, én ilyen kis címletekkel csak a végét szoktam, nem tudom hogy mi az a mennyiség amit ilyen kicsiből elfogadnak. Legfeljebb vigyél magaddal forintot vagy bankkártyát is a centjeid mellett, és kérdezz rá a pénztárosnál hogy fizethetsz-e centekkel vagy hány darabot fogadnak el egyszerre.
márc. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyit elfogadnak, aki meg lepontozta a kettes válaszomat az kakkantson sünt
márc. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja azt írta a SPAR Magyarország fb-n, hogy elfogadja. Majd kiderül. x-D
márc. 14. 19:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!