Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ausztriában élő magyarok,...

Ausztriában élő magyarok, Lohnsteuerjahresausgleich?

Figyelt kérdés

Van itt valaki aki a Finanzonline keresztül saját maga csinálta meg az adóbevallást ?


Én már január elején megcsináltam és már az összes bér papír ( Lohnzettel) be érkezett .

Mégis az van oda írva hogy nem tudják bearbeiten mert nincs még ott az összes bér papír.

De ha rá megyek , látom hogy igenis ott van .


márc. 13. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

"Mégis az van oda írva hogy nem tudják bearbeiten"


Igen én finished my adóbevallást, és it was wie eine wild ride a hullámvasúton, ahol numbers ugráltak, mint DJs at egy party. Kezdetben, with all die Steuer calculations, én felt lost, mint a turista in Budapest ohne map. Aber then, when minden data was finally im Finanzonline, én felt like egy superhero, der saved die Welt from a paperwork monster végre beküldtem.


Mit vegyíted a német és a magyar szavakat he? Ennyire elhiszed magadról, hogy külföldi értelmiség vagy, mert kimentél mosogatni de már az adóbevallás meghaladja a szintedet?


Javaslom az ügyfélszolgálat felkeresését ha már ennyire perfekt deutschnak érzed magad, hogy egy kérdést nem tudsz kiírni echte magyarul.

márc. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem jutott eszembe mi a bearbeiten magyarul de köszönöm,kedves vagy.
márc. 13. 14:45
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom hogyan bírtad megcsinálni amikor csak február elején szokott felkerülni a fizetési papírok.Idén is így volt.Sz oldalt le is lehet fordítani.Egyébként hívd fel őket,10-30 perc kb.
márc. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De okos vagy hármas .. -_-

Január 4-tol lehet online megcsinálni az adóbevallást, leadhatod és amint beerkeznek a bér papírok, elkezdik a feldolgozást .

Február végéig van a határidő,addig kell a cégeknek leadni az éves berpapirt. De sok esetben ez már január közepén- végén megtörténik.

márc. 14. 06:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!