Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mihez kezdenél egy bizonyos...

Mihez kezdenél egy bizonyos luxor nevezetű szerencsejátéknak a mindössze 20millió forint értékű főnyereményével?

Figyelt kérdés
mire elég a mai világban egy 20as, hogy az gyarapodjon is azért, maradjon is belőle, de ki is legyen élvezve? 1-2milliárd ftot a rokonok, ismerősök előtt az ember hirhedten titkolna, de egy 20millnál is hasonló kaliberű nyomás tud kikerekedni mint az előbb említett hasonlatú kaliberű összegeknél amilyen kabzsi, zsugori mohó irigy világot élünk? magyarul felvállalnád hogy nyertél amennyit nyertél de több mint a semmi?
márc. 16. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem a kérdést.

Nyilván akármekkora összeget nyernék, nem mondanám el senkinek a szüleimen kívül. Tőlem kérhetne bárki bármit. Rühellem az embereket és csak kiröhögném őket.

Az összegből pedig vennék egy házat, egy környező faluban szerintem telne rá.

márc. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vennék egy kis ingatlant, ahol vállalkozást tudnék nyitni. Néhány embernek biztos elmondanám, nem is tudnám titokba tartani. De az én rokonaim nem olyanok, hogy kölcsönkérjenek, meg nem is szorulnak pénzre pláne ennyiből. Ami csak egy kisebb vállalkozás elindításához lenne elég.
márc. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vennék egy lakást,itt a környéken pont annyi(Alföld)
márc. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tök egyszerű, plusz pár négyzetméter, kicsit drágább gépészet, burkolatok, nyílászárók és hasonlókra simán elmenne az építkezésen
márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Végtörleszteném a jelzáloghitelt és a fürdőszoba komplett felújítását még talán kifutná azon felül. Bár utóbbit pontosan nem tudom mennyibe kerülhet.
márc. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!