Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elektromos készüléket 90...

Elektromos készüléket 90 %-kal olcsóbban hirdetett az egyik webáruház, ez valós ajánlat lehet?

Figyelt kérdés
Találkoztatok már ilyennel, vagy átverés?
márc. 19. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha a domain nem .hu -ra végződik, hanem pl .cc-re, .shop -ra és hasonlóakra, akkor jellemzően átverés.


Illetve temu valós, ott adnak olcsón cuccokat. De ott jellemzően felárazza a terméket és aztán neked meg le.

márc. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
#1-hez még annyit hozzá tennék, hogy ha hiteles oldalnak tűnik, lehet, hogy valaki véletlenül lehagyott egy nullát. Ez esetben a cég nem köteles azért eladni neked, amiért meg van hirdetve. Szóval én mindenképp hagynám.
márc. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ismert webáruház, ahol már többször vásároltam. Nem no name vagy temu kategória.
márc. 19. 21:36
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha nem kamuoldal, egy próbát megér, hátha elküldik. Én is próbáltam már így olcsón telefont venni, csak jött az email, hogy "hupszi bocsika amúgy ez nem ennyi hanem kb kétszer ennyi. Igy is kell?" Általában ez bele van írva az ÁSZF-be, hogy megtehetik.
márc. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ok, köszi, akkor megpróbálom utánvéttel. Ott kiderül, küldik-e annyiért, nem?
márc. 19. 21:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha kiderül, a rendelés feldolgozásánál fog. Szóval igen.
márc. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

"Ok, köszi, akkor megpróbálom utánvéttel. Ott kiderül, küldik-e annyiért, nem?"


Ne haragudj de te életképtelen vagy szellemileg korlárolt vagy esetleg? Az előbb írtad, hogy már többször is rendeltél az adott webáruházból... Elfelejtetted hogy hogyan néz ki a workflow / mi történt a legutóbbi alkalmakkor vagy tulajdonképpen mi az ami nem világos? Nyilván kiderül, de ennek evidensnek kellene lennie ezen a ponton...

márc. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, szellemileg fogyatékos vagyok. De ha elküldik, kifizetem, átveszem, közben rájönnek, hogy elírták az árát, utólag követelhetik, hogy fizessem az eredeti árát?
márc. 19. 22:02
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha visszaigazolják a vásárlást (nem az automata), akkor lényegében a szerződés meg van kötve. Abból már nem táncolhatnának ki.

Persze visszaigazolás után nem küldik el, akkor perelheted, de nem fogod.

Ha már elküldték a terméket, akkor már nincs esélyük visszaszerezni.

Perelni perelhetnek ők is persze, ahol jó eséllyel vesztenének.

márc. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De ha már kifizettem és átvettem a terméket, csinálhatnak valamit? Van erre valami jogszabály?
márc. 20. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!