Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Foxspot meddig őrzi a csomagom...

Foxspot meddig őrzi a csomagom? Ha a megadott átvételi határidőnél 1 órával később veszem ki, akkor mi történik?

Figyelt kérdés
Szombat 6:50-et írt átvételi határidőnek, de én csak reggel 7-fél 8 körül tudám kivenni. Ilyenkor mi történik?

márc. 19. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha viszik az újabb csomagokat, akkor a régieket kiszedik és viszik vissza a raktárba.
márc. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Lol semmi, nem tudod kivenni mert mar nem lesz ott a csomag

Miert nem veszed ki este mikor raersz??

márc. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem reggel 8 előtt még nem veszik ki a csomagot, szerintem olyan korán nem dolgoznak még, szóval attól szerintem nem kell tartani, inkább attól, hogy lehet a kód nem lesz érvényes. Nem tudom, hogyha lejárt az átvételi idő, de még nem vette ki a futár a csomagot, akkor egyáltalán működni fog-e még a kód, lehet automatikusan érvénytelenődik a kód az átvételi idő lejárta után. Nem tudom. Vedd fel a kapcsolatot a Foxposttal, kérdezd meg.
márc. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Minden nap 16-17 óra körül űrítik, szóval #1, #2 nem volt hasznos a válaszotok.
márc. 19. 22:55
 5/9 A kérdező kommentje:
Nyilván azért nem veszem ki előbb, mert nem tudom. De nem ez volt a kérdés.
márc. 19. 22:56
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Jobban Tudod hogy müködik miért kérdezed?
márc. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Úgy látszik nálad jobban tudom.
márc. 20. 07:50
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Űritési időpont előtti időt szoktak megadni átvételinek, szóval, ha reggeli időpontod van, akkor valamikor kora délelőtt ürítik azt az automatát, nem délután


Foxpost, sameday, alza kiszállít éjjel is, volt már, hogy este 23:40 körül rendeltem és reggel 7 előtt már bent volt az automatában a cuccom

márc. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#9 ezen mit nem lehet felfogni, hogy délután ürítik?

A válaszod pedig be lett jelentve.

márc. 20. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!