Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jó lenne, ha CBA-k, Coopok...

Jó lenne, ha CBA-k, Coopok vagy Reálok lennének a Sparok és Intersparok helyén?

Figyelt kérdés

márc. 20. 10:47
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
44 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Inkább Lidl és Aldi. A Spar egy vacak drága hely, a Coop, CBA és Reál meg gyenge választékkal rendelkező, nem túl olcsó helyek.
márc. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a magyar üzletláncokat általában ez jellemzi.


Szar de legalább drága.

márc. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Én szeretem a Spart, mondjuk az árakat nem szoktam nézni, de szerintem igényes a választék.
márc. 20. 11:01
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
+1 Nálunk a Spar-nak legalább van csemegepultja, mert a Tescoba még az sem.
márc. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
83%
A Sparban egyedül zöldség/gyümölcs, amit érdemes venni, mert minden más baromi drága. A pékáru pl pofátlanul túl van árazva náluk.
márc. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
73%
Legyen ez is az is,annál jobb minél több cég van a piacon.
márc. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Akkora adok-kapok megy, hogy nyilvánvalóan kiüldözik a Spart az országból. Utána jön a többi gondolom, és helyükre kerülnek az igénytelen magyar üzletláncok.
márc. 21. 13:00
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok munkahelyet tartanak fenn és túl sok adót fizetnek ahhoz, hogy csak úgy hagyják őket elmenni. A politikusaink korruptak és kapzsik, nem hülyék.
márc. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Szerintem meg látszik, hogy ki akarják üldözni őket, ugyanis a NER az élelmiszer-kiskereskedelmet is le akarja uralni. És le is fogja. Aztán a szagló CBA-kban drágán vásárolgathatjuk majd magunknak a silány kaját, mert semmilyen verseny nem lesz.
márc. 21. 13:34
 10/30 everlight ***** válasza:
100%

Jártam ezerszer CBA ban ,egyszerűen megrekedtek a 10 évvel ezelőtti szinten.


Túl drága,30 év alatt nem igen fejlődött,

márc. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!