Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valószínűleg meg fogunk...

Valószínűleg meg fogunk szorulni anyagilag? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, édesanyámmal ketten élünk. Én tanulok, neki viszont nincs munkája. Eddig is a kegyelmen éltünk. Édesapám gyerektartást fizet addig ameddig be nem fejezem a tanulmányaimat. Ebből a gyerektartásból, az ösztöndíjamból, valamint alkalmankénti rokoni támogatásból éltünk eddig. Viszont most sajnos úgy alakult, hogy nem kaptam meg az ösztöndíjam erre a félévre, mert egy dolgot elrontottam, félre írtam a pályázat beadásban. Ez az ösztöndíj is egy nagyobb összeg volt, hasonlóan a gyerektartáshoz, ezért nagyon rossz tőle elesni. Nagyon ideges vagyok, nem tudom hogy fogjuk kibírni ezt az elkövetkezendő időszakot. Ti mit javasoltok? Mit tennétek a helyemben? Az egyetemet nem szeretném ott hagyni hogy elmenjek helyette dolgozni, édesanyám nem nagyon talál munkát, viszont nem is igazán erőlteti meg magát a keresésben. Édesapám pedig nem tud több pénzt adni.
márc. 21. 14:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Diákmunka?
márc. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%
Nyílván meg.
márc. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%

" félre írtam a pályázat beadásban"

Nincs fellebbezés? Ez csak egy formai hiba.

márc. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%

"Az egyetemet nem szeretném ott hagyni hogy elmenjek helyette dolgozni"


Kreditrendszer van?

Vigyél most kevesebb kreditet!

És akkor tudsz dolgozni is valamennyit.


"nem is igazán erőlteti meg magát a keresésben"

Alkalmi munkákat is elvállalhat, az is bevétel, most ez a legfontosabb, igaz?

márc. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%

Miert nincs edesanyadnak munkaja?


Nem akarok itelkezni, de dolgozni muszaj.

márc. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
#2 válaszoló Bocsánat, véletlen tettem kérdőjelet a kérdésben lévő első mondat végére.
márc. 21. 15:02
 7/25 A kérdező kommentje:
#3 Van fellebbezésre lehetőség, de burkoltan azt mondták, hogy semmi értelme
márc. 21. 15:02
 8/25 anonim ***** válasza:
79%

Esetleg veradas es plazmaadas.

Neki is.


Ketten kenyelmesen ossze tudtok szedni egy 100ast egy honapban. Ha heti egyszer mentek.

márc. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
80%
Plusz a fellebbezesben ird mar bele a korulmenyeket. Ketten vagytok, anyad nem dolgozikstb stb.
márc. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
#5 több okból nincs munkája. Egyrészt nem nagyon talál a szakmájában munkát, attól meg nem nagyon akar elrugaszkodni. Másrészt én azt veszem észre, hogy nem is nagyon szeretne dolgozni. Neki jó volt eddig így, hogy konkrétan eltartottam. Csak így nem tudom mi lesz vele a nyugdíjig, vagy az után.
márc. 21. 15:05
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!