Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » OTP Junior bankszámlával és...

OTP Junior bankszámlával és kártyával lehet használni a befizetés funkciót az ATM-eken?

Figyelt kérdés

A múlthét folyamán próbáltam pénzt befizetni egy OTP befizető ATM-en, viszont az azt írta ki, hogy "A befizetés ezzel a számlával/kártyával (nem emlékszem már pontosan) nem elérhető vagy engedélyezett.

Hol tudnám aktiválni ezt a funkciót, ha van erre mód vagy Junior számlával ez nem is elérhető? Hiába kerestem az OTP oldalán, sajnos nem találtam semmit. Amennyiben nem elérhető akkor, ha személyesen megyek be a bankfiókba akkor van lehetőségem a pénz feltöltésére?

Köszönöm előre is a válaszokat!



márc. 21. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Miert ne lehetne? Miert mert merult fel hogy nem lehet?


Sokkal valoszinubb hogy technikai hiba volt az atmnel.


Egyebkent be is fizethetsz a bankfiokban de az penzbe kerul es csak a penztar nyitvatartasaig lehtseges ami nem azonos a banki nyitvatartassal. Egyebkent fel is hivhatod az ugyfelszolgalatot, vagy van chatjuk is..

márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!