Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ma nagyon durván elaludtam...

Ma nagyon durván elaludtam melóból. Így nem mentem be. Nem akarom hogy megtudják hogy elaludtam? Mit mondjak?

Figyelt kérdés
7kor kezdünk és majdnem 10kor keltem fel. Előtte beteg voltam és elfelejtettem ébresztőórát állítani
márc. 21. 18:19
 1/8 anonim válasza:
Nem voltál jól azt mondjad
márc. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És jól vagy?
márc. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De a mai napra nincsen már táppénzem csak a tegnapira,és igen jól vagyok
márc. 21. 18:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy még kellett egy nap és rendkívüli szabadságot kérsz rá.
márc. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Mond hogy megijedtél mert úgy érezted az oroszok már a spájzban vannak.
márc. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
és nem hívott senki? ha én elaludnék, munkaidő kezdete után fél órával tuti hívnának
márc. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%

"7kor kezdünk és majdnem 10kor keltem fel."


És ez miért baj? Nekem 8-tól tart a munkaidő 16:30-ig (home officeban), múlt héten összefutottam egy régi ismerősömmel a reggeli kondizás közben, beültünk egy kávézóba, étterembe, elmentünk bowlingozni és 14:00-ra ültem gép elé, nem szóltak semmit hogy hol voltam. 2-3 órákat minden nap redukálok a munkaidőmből, pénteken fél napokat is. Ennyiből semmi baj nem lesz.

márc. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Mit mondjak?"


Ez attól függ, hogy milyen a munkáltatód. Lehet őszintének lenni vele, vagy sem. Megértő, vagy sem.


Nálunk volt dolgozó, aki minden fizetési nap után nem jött dolgozni. Nem is szólt. Tudtuk, hogy előtte nap a kocsmában volt és részeg. Évi 12 nap szabadsága csak erre a napokra ment el.

Megértőek voltunk, mert jó munkaerő volt és szerettük volna, ha mindenkinek csak ennyi hibája lenne.

Mi például ezért nem mondtunk fel neki. Máshol ugyanezt nem biztos, hogy díjazták volna. 14 évet húzott le nálunk ezzel a szokásával. A munkaszervezésbe belekalkuláltuk ezeket a napokat, mert tudjuk, hogy úgysem fog jönni.

márc. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!