Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen munkát vállalhatok...

Milyen munkát vállalhatok amihez nem szükséges szakma ?

Figyelt kérdés
Utolsó évben megbuktam és ott hagytam sajna az iskolát ezért majd dolgozni szeretnek eddig építőipari segédmunkásnak mentem de rossz volt ,állatnak nézik az emberek hogy ezt vidd ki közbe azt hozd be meg stb. Tudom hülye voltam hogy sulit ott hagytam de már késő,így lábra kell álnom
márc. 21. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz másik suliba, szakmák tömkelege vár még rád.
márc. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

"állatnak nézik az emberek hogy ezt vidd ki közbe azt hozd be meg stb. "


Ebben mi az állatnak nézés? Mégis mire számítottál építőipari segédmunkásként, hogy 4 bikinis hölgy fog téged pálmafaágakkal legyezni ameddig szürcsölöd a koktélt a napágyban a tengerparton?


Ha büdös a munka akkor legyen olyan piacképes végezttséged amivel vergődhetsz és magas elvárásaid lehetnek a kényelmet illetően, egyébként pedig kuss a neved mert aluliskolázott prolikból Dunát lehet rekeszteni.

márc. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hat ha nem tanultál akkor vagy az építkezésre mehetsz, vagy a gyárba.
márc. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

MLM

szexmunkát

zabhegyező

napfényező

feketelyukasztó

márc. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szóval tanulás büdös, a munka büdös. ok. Szép jövő vár rád, már látom.


Amúgy akárhova mész dolgozni, ahol alkalmazott leszel, azt kell tenned, amit a főnök mond ha nincs végzettséged, akkor pláne. Ha van valami szakmád, és nem segédmunkás leszel, akkor esetleg önállóan is dolgozhatsz, és bár akkor is hoznod, vinned kell a dolgokat, de nem mondják, hanem magadtól is tudni fogod.


Ha viszont ez sem tetszik, hát akkor marad az az opció, hogy vállalkozást hozol létre, megbízol könyvelőt, szakképzett személyzetet, stb. ügyvezetőt, stb. mert a vezetéshez sem értesz, és akkor csak felmarkolod a hasznot, és kifizeted a számlát, a béreket, és a többit, pl. és a nyereséget kiveszed. Bár ezt most eléggé leegyszerűsítve írtam le.


De én a helyedben gondolkoznék a jövömön kezdeném egy kicsit a karrierépítést, mert ezzel amit eddig letettél az asztalra, nem sokat villanthatsz egy önéletrajzban. Szóval tényleg csak lepra helyre vesznek fel.


Ja, lehetsz betanított munkás, pl. gyárban. De én a helyedben nekiállnék tanulni. Egy jó szakma többet ér, és később még annyira se megy a tanulás, mint most.


Ja most kapcsolok, gondolom, valami szakközépiskolát hagytál ott, szóval most csak egy általános iskoát tudsz villantani, 4-6-8 osztállyal. Hát ezzel. Hosszútávon nem sokra mész.


Egy gyárban is állatnak néznek, sokkal inkább.


A munkahely erről szól, nem arról, hogy szórakozol, és várod a fizunapot.


nulla végzettséggel csak a legalja jut. Gondolkodtál volna előre.

márc. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kéretlen észosztás helyett itt van egy válasz a kérdésedre:


- ingatlanos

- biztosítási ügynök

- mlm

márc. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ingatlanos, biztosítási ügynökséghez is kell tanfolyam. Érettségi nélkül nem veszik fel, márpedig a kérdezőnek ha jól sejtem, nincs érettségije, mert a középsulit hagyta ott.
márc. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Felveszik a legtöbb helyre anélkül is. Ingatlanos tanfolyam létezik de a legtöbb helyen nem kérik.
márc. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát kétlem, hogy egy sima általánossal felvennék... Gondolom, ki se bírja nyitni a száját, de ahogy látjuk, még minimális önfegyelme sincs.

Tanulni büdös, dolgozni büdös... Biztos tíz kézzel kapkodnak majd utána. Hogyne! :D


Na majd elmész tolvajnak, gondolom.

márc. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!