Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki lehet venni a 100-as érme...

Ki lehet venni a 100-as érme kozepét?

Figyelt kérdés
márc. 25. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ki lehet igen, csak utána fizetni lesz igazán cinkes vele. 2000 óta már nem számít szabálysértésnek a pénzrongálás, úgyhogy hajrá.
márc. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mi a trukk, hogyan?
márc. 25. 13:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs trükk, simán ki lehet ütni.
márc. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hogyan? hova feszitem be vagy akarmi...?
márc. 25. 13:55
 5/11 anonim ***** válasza:
Akármi!
márc. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Satuba mondjuk. De akár két kő közé is. Ezt igazán meg kellene tudnod oldani. Miért van rá szükséged amúgy?
márc. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mert van pár regi ermem ami mar nem ervenyes es ki akarom venni a kozepet, lancra fuzni es a kocsiba tartani,hogyha megyunk akkor a bevasarlo kocsiba be tudom tenni. Konkretan az 1 euro-srol beszelek. Azert jotem a 100 as peldaval mert kb ua.
márc. 25. 14:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Minek ezzel kínlódni a bevásárlókocsihoz, mikor van kimondott erre használható kulcstartó, de egy sima kerek kulcs feje is pont akkora, hogy használhatod százas helyett.
márc. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
szeretem a kreativitast. plusz a regi ermek már nem ervenyesek.
márc. 25. 15:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Milyen régi érmére gondolsz? A kétszínű 100 forintosból még a legelső, 1996-os sorozat is érvényes fizetőeszköz. Az 1 és 2 Eurós érméből úgyszintén az első veret is érvényes.
márc. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!