Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebben a mai drágaságban/inflác...

Ebben a mai drágaságban/inflációban mennyit tudtok havonta félretenni? Hogy viselitek, ha van olyan hónap, hogy épp semmit?

Figyelt kérdés
márc. 25. 22:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
36%
Én a fizetésemhez nem is nyúlok, pontosan azt sem tudom mennyit keresek, olyan 850 - 950 nettó körül szokott utalni a munkáltatóm, de bőven megélek a saját weboldalam reklámbevételeiből amit üzemeltetek, valamint a II. kerületi lakásom bérleti díjából amit albérlőknek adtam ki.
márc. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
24%

Még amikor építgettem a karrieremet és nem volt jó fizum, akkor is maradt minden hónapban legalább pár tízezer.

Most olyan 400-500 ezer, amit félre tudok tenni.

márc. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12%
Passz. 2,5m a nettó a havi bevételem kb. olyan 1,8-2 millió az amit nem költök el.
márc. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
12%
Senior segédmunkás vagyok, havi 400 ezer nettóból 200-250 ezret teszek félre. Csak akkor nem teszek félre semmit, ha nagyobb kiadásom van, de ez nem nagyon zavar.
márc. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!