Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki szerint valós a MOL részvén...

Ki szerint valós a MOL részvényekbe való befektetés?

Figyelt kérdés

#Mol?
márc. 27. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem kitaláció.
márc. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Nekem van MOL részvényem, sosem volt még vele gond. Miért gondolod?
márc. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Lehet venni hivatalosan MOL részvényt a tőzsdén. Ez azonban nem zárja ki azt, hogy legyen pár kamu oldal is, ahol csak elszedik a pénzed.
márc. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Nekem volt MOL részvényem, eléggé valós volt..
márc. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Lol, miazhogy valos? Nekem szinte 50 millio forint van csak otp reszvenybe, lassan 10 eve fektetek bele havi szinten. Az arfoylam nyereseg + osztalek tok jol hozott eddig, meg vagyok elegedve vele.
márc. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
#5 - Nem OTP volt a kérdés, hanem MOL. :D
márc. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Jaj bocs elragadptt a hev, termeszetesn molba is van pénz, ott csak 20 millio van.
márc. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Mindig megmosolygom hogy az ilyen 10-100 milliókkal dobálózó befektetési mágnásokat, akik a gyakorikérdések trollparacsiomába jár frenkizni az állítólagos befektetéseivel.
márc. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Nekem volt, de csak álmodtam, úgyhogy nem volt valós 😥
márc. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A befektetés valós, a nyereség meg az osztalék inflációt és adót meghaladó, tartós kivétele - na az a mese része a tőzsdézgetős portfóliónak... Csinálja akinek két anyja van. (Két vagy több apa nem ér, olyan sok van)
ápr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!