Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megjöhet még ma a csomagom?

Megjöhet még ma a csomagom?

Figyelt kérdés
Foxposttal venném át. Tegnap hajnali 1-kor kaptam emailt, hogy beérkezett a raktárba, a csomagkövetésen azt írták, még aznap megjön. Nem így lett. Már nem is írnak dátumot, hogy mikorra várható. A mai ürítések után csak kedden szállítanak újra. Szerintetek megjöhet ma?

márc. 28. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
¯\_(ツ)_/¯
márc. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
En szurkolok, hogy megjojjon... de ne ijedj meg majd, neha hasfajassal jar.
márc. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Nekem este került a depóba és most reggel be is rakták az automatába, nem fox, de reméljük te is így jársz.
márc. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem függhet attól is, hogy hol laksz. Pesten lehet nagyobb eséllyel megérkezik, mint egy kisvárosban.

Én easyboxba várom a csomagot, tegnap délelőtt 10-kor vették át a feladótól, de mivel nem történt azóta semmilyen új bejegyzés, valószínűleg majd jövő kedden fog csak megérkezni. Persze a GLS az átadás másnapján kézbesít...

márc. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Megjött????

Az enyem nem

márc. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az enyém igen
márc. 31. 08:57
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Az enyém is megjött szombaton. Nem értem, hisz szombaton nincs csomagszállítás.
ápr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Neha ha sok a csomag, unnepek korul van szombati automatazas is... karacsony elott is toltottek.
ápr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!