Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érdemes meme crypto-ba fektetn...

Érdemes meme crypto-ba fektetni és várni hogy hátha egyszer felugrik az értéke?

Figyelt kérdés

Mondjuk Shiba Inu és ehhez hasonló cryptokba fektetni amiknek még nincs értékük.


Pár évvel ezelőtt Elon Musk viccként szóba hozta a DogeCoin nevű kriptovalutát ezután pár nappal később 30-szor nagyobb értéke lett és emiatt nagyon sok embert gazdaggá tett akik unatkozásból vagy poénból fektettek be.



márc. 28. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Persze, en azt csinaltam hogy minden 10. Kriptoba raktam 10.000 forintot es csak akkor adom el ha 100x fele ment
márc. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

igen, úgy érdemes, ahogy #1 mondja.

Sok ilyenbe elaprózva van esélyes, ha egyre teszel fel mindent, akkor szinte garantált a bukta.

márc. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Persze, néhány hete is nagyot mentek az ilyen mém coinok.
márc. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Naná.

Nekem az egyik ilyen kiszemeltem a BABYBONK (bsc)

márc. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet próbálkozni, de ez inkább szerencsejáték mint befektetés. Vagy kialakul a hype egy adott coin esetén és akkor hatalmas lehet a nyereség, vagy eltűnik a süllyesztőbe. Persze vannak esélyesebbek és kevésbé esélyesek, de ez akkor is lutri.
márc. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Mondjuk a Shiba-ról lemaradtam, ha 2021-ben befektettem volna 10 ezret, most 3 milliót érne a 3000%-os növekedésnek köszönhetően. Hülye voltam, nem gondoltam volna hogy ennek is lesz értéke…

márc. 29. 16:32
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál hülye, nem tudhattad. Ezzel az erővel azért is hülye lehetnél, mert nem játszottad meg a múlt heti nyerőszámokat a lottón.
márc. 30. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!