Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Cigányként inkább menjek...

Cigányként inkább menjek egyetemre 30 évesen, vagy menjek külföldre dolgozni sima melósként?

Figyelt kérdés

#külföld #dilemma #Cigányként
ápr. 2. 07:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi koze ennek az etnikai hovatartozásodhoz?


De ennyibol nem lehet megmondani. Nyelveket beszelsz? Szakmád van? Stb.

ápr. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Külföld sima melós.
ápr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szakma legalább legyen .
ápr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az van
ápr. 2. 19:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Már az is valami, betanitott melohoz képest avval legalabb ki lehet törni jobban ha jo vagy.
ápr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Most hány éves vagy? Miért csak 30 évesen akarsz egyetemre menni? Milyen szakra? Miért pont arra? Ha van már szakmád, miért akarsz külföldre menni? Mennyi időre akarsz kimenni?
ápr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát nem boldogulok itt Magyarországon, nem jutok egyről-kettőre. Azzal a szakmával nem tudok külföldre menni. Nem csináltam emelt szintű érettségit, és most elvileg könnyebb bejutni az egyetemre majd
ápr. 3. 16:48
 8/10 anonim ***** válasza:
de milyen szakra mennél, és mi a mostani szakmád?
ápr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Pénzügy számvitel szakra, és Pénzügyi-Számviteli ügyintéző
ápr. 4. 15:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Ehhez egyetem kell? Azt hittem ez olyan adminisztrációs munka, mivel ügyintéző. Jobb lenne valamilyen "igazi" szakma. Nem érdekel egy valódi szakma sem? Akkor tanulj tovább pl. tanítónak, vidéken sok roma örülne neked!!!
ápr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!