Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » TEMU - Kétszer teljesít,...

Pamu-1 kérdése:

TEMU - Kétszer teljesít, harmadszor már nem ??

Figyelt kérdés

Rengeteg ezzel kapcsolatos panaszt látok, A DPD nem is hajlandó a Temus megrendelések panaszaira élő ügyintézővel válaszolni.

Van olyan, aki folyamatosan, sokszor tudott a TEMU / DPD párossal vásárolni ? A DPD a telefonos tájékoztatójában szó szerint ezt mondja:

"VALÓS CSOMAGOK NEM KERÜLTEK BE A DPD RENDSZERÉBE" - ez meg mit jelent ?

A DPD ezt az uzenetet írja ki: "Sajnos jelenleg nem elérhetőek az átirányítási lehetőségek ehhez a csomaghoz." és mint címzett kapok egy "uupy7siyxk130b.......@.stb" emailcímet a saját adataimnál ?

NA MOST a KÉRDÉSEM: TEMU ez vagy inkább KAMU ??????

( Azt senki se mondja, hogy húsvét miatt nagy a késedelem, mert a karácsonyi rendelésem szinte azonnal megjött !! )



ápr. 2. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Miért ne teljesítene harmadszor is? Semmi köze a jelenségnek ahhoz hogy hányszor rendeltél
ápr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Hát azért, mert egyszerűbb jóváírni 1700 forintot, mint leszállítani a 12000 forintos csomagot, ráadásul, ha nem is rendelek tőlük többet, akkor még a "késedelmi jóváírás" is náluk marad :) Tehát egyenlőre csak várni tudok
ápr. 2. 10:52
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

"Rengeteg ezzel kapcsolatos panaszt látok"


Hol?

ápr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én már negyedszer rendeltem és eddig mindig határidőn belül megérkezett a csomag. Sőt volt olyan, hogy utolsó napon érkezett, de megkaptam az 1700 Ft-ot is, pedig nem járt volna, mert időben megjött minden.

Lehet, hogy Nálad a Húsvét miatt csúszás lesz, de biztosan meg fog jönni a csomagod.

Arra figyelj, hogy én is úgy jártam, hogy hajnali 4-kor írt a DPD egy emailt, hogy aznap érkezik a futár, majd 8-9 óra között újabb email jött, hogy 10-11 óra között jön a futár. Tényleg akkor jött. Én nem néztem reggel az emailjeimet és szerencsére pont itthon voltam. Tehát reggel 8-ig mindig meg kell nézni az emaileket.

ápr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így, hogy késett a csomag pár napot.
ápr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy megérkezik a csomag.

Ne felejtsük el, hogy még szállítási ktg-et és vámot sem fizetünk.

ápr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 - A szállítási díj benne van a temu magasabb áraiban, Az Aliexpressz olcsóbb , az Alibaba még olcsóbb, itt egy lánckereskedelem zajlik
ápr. 22. 10:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!