Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Volt mar 1 szammal kevesebb...

Volt mar 1 szammal kevesebb találatotok a lotton?

Figyelt kérdés
ápr. 4. 05:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Milyn szar lehet azé hogy egy szamon mulik a tobb 100 millio vagy milliárd nyeremény
ápr. 4. 05:40
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért egy négyes sem rossz. Nekem egyszer olyan volt, hogy az összes számom szomszédos volt.

Mondjuk húzták a 65-öst, nekem meg 64 vagy 66 volt. De mint az öt számnál.

ápr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Scream85 ***** válasza:
Kicsit másabb szitu, de nekem olyan volt, hogy egyik alkalommal a Skandináv lottón mind a 7 szám egyel az enyémek mellett volt....egy másik alkalommal pedig szintén ezen a lottón volt 3 találatom és a többi 4 szám szintén 1-el mellette.
ápr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Attól, hogy egy vagy két szám a találat mellett van, még mindig nincs közelebb, mint bármely másik szám. Ez ahhoz hasonló, mint amikor egy tetraéderrel dobunk, miután fogadtunk egy rajta levő számra, és 1-es helyett 4-est vagy megfordítva dobtunk volna.
ápr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4. Teljesen igazad van és mégsem. Emberek vagyunk, és nem csak a rációból áll az élet. Tedd a szívedre a zsebedet (vagy kezedet?):

Ha a számaid 1, 34, 47, 63, 78, mikor ha 2, 33, 48, 62, 77 vagy 5, 9, 46, 47, 90 a húzott számsor, érzelmileg neked mindegy?

ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Apámnak pár éve volt egy négyese az ötöslottón amivel kicsivel több mint 2 milliót nyert. Ő nem sopánkodott hogy egy számon múlt a 800 millió hanem örült a 2 milliónak.


Apám mindig is az vallotta hogy a pohár félig tele van és nem azt hogy a pohár félig üres.

ápr. 5. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!