Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jelenleg milyen ingyenes,megbí...

Jelenleg milyen ingyenes,megbízható kurzusok vannak tőzsdéséshez kezdőknek?

Figyelt kérdés
Ha esetleg lenne egy minimális, jelképes összeg, de megéri arra is nyitott vagyok.

ápr. 4. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

A legtöbb kurzus nem arra van hogy téged megtanítson, hanem arra hogy a kurzus készítője sok pénzt keressen az eladásából.


Nyilván vannak elméleti dolgok, de a legtöbb dologgal a gyakorlatban fogsz szembesülni, mikor már számlád van egy cégnél.


Én meghallgattam Szendrei Ádám pénzügyi alapozó képzését ami pár ezer forint, az elejében nagyon nagy általánosságban beszél, aztán a végére már bele ugrik a mélyebb vizekbe, ahol a teljesen nulláról induló hallgatók már azt sem tudják merre vannak fejjel.


Aztán meg jön a nagy marketing beetetés hogy mostantól csak 24 óráig a 600ezret érő haladó kurzusait csak 300ezerért megveheted.


Olvass sokat az interneten, keress megbízható forrásokat, ahol nem eladni akarnak neked valamit, aztán ha esetleg már úgy érzed hogy van valami fogalmad a dolgokról akkor talán kezdj el kereskedni.

ápr. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj kezdőként nehéz találnom megbízható forrásokat. Ha találok arról is nagyon megoszlanak a vélemények. Lehet én keresgélek rossz helyen.
ápr. 4. 08:54
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

Van milliónyi ingyenes felvétel egyetemi gazdasági tárgyakról a COVID alatti időszakról, én például a Stanford University és Harvard gazdasággal kapcsolatos tárgyait és MIT calculus, valszám, statisztikát hallgattam meg / gyakorlásként csináltam hozzá kapcsolódó feladatokat, hogy legyen egy alapismeretem a témában, utána kisebb összeget befizettem egy tőzsdére és saját stratégiákkal / regressziós modellekkel próbálkoztam, majd amikor kellő gyakorlatot szereztem onnantól kezdtem el nagyobb összeget invesztálni.


Ilyen tőzsdézést oktató bohócoktól semmit nem fogsz megtanulni, ha rendelekznének is nyerő stratégiával (spoiler: nem rendelkeznek, nekik az az üzleti modelljük, hogy teljesen általános, használhatatlan közhelyeket árulnak 'kurzusként' innen származik a bevételük) akkor sem osztanák meg. Ingyen pedig úgy tudsz fejlődni hogy az interneten fellelhető értelmesebb forrásokból te magad alakítasz ki egy roadmapot és azon mész végig majd a gyakorlatban implementálod az alapismereteket.

ápr. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg nem tudok ennél jobbat:


[link]


Ingyenes, s az ország egyik legjobb szakembere tartja.


15 perc múlva kezdődik a mai képzés, még tudsz regisztrálni és csatlakozni.

ápr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A tőzsde kimondottan kevés és felületes benne, de a pénzügyi alapfogalmakba elég jó bevezetést ad a YouTube-on megtalálható Kiszámoló Akadémia, egy nézést megér.
ápr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! 😊

#5 Kiszámoló Akadémiát végig néztem régebben, de egy kis frissítés nem árt!

ápr. 5. 14:06
 7/7 anonim ***** válasza:
#4 Ez az xm webinar nagyon érdekes, hallgatom egy ideje, de azt hiszem, hogy kéne mellé valami az alapozás, ami segít megérteni az alap fogalmakat, szakkifejezéseket, amiket itt már nem magyaráznak el, hiszen mindenki érti, aki ezt hallgatja.
ápr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!