Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Származik a magyar dolgozó...

Származik a magyar dolgozó rétegnek (pékek akik éjszaka sütik a kenyeret, stb. ) haszna abból, hogy itt dolgozik sok bevándorló?

Figyelt kérdés
ápr. 11. 13:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha a magyar dolgozó a pékség tulajdonosa akkor az olcsó munkaerővel spórolható a tulajdonos.


Én ezt nem tartom rossznak.

ápr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Olcsóbban tudják adni a termékeket.

Pékség van a környékemen ahol bevándorlók dolgoznak, NAV néha-néha megbünteti a tulajt, mert bejelentés nélkül dolgoztatja őket, de olyan sorok állnak reggelente az üzletnél hogy úgyis kitermeli a büntit is. De kínai boltok is hasonlóan működnek, ha néha néha be is zárják ezeket az üzleteket másik rokon nevére újra nyitják és árulják az olcsó vackokat.

ápr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor a magyar munkásosztálynak nem igazán jó, ha jól értem!
ápr. 11. 14:24
 4/11 anonim ***** válasza:
pff :D :D :D
ápr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pékségben nem hiszem hogy dolgáznanak.Nyelvi nehézségek miatt inkább csak betanított munka.
ápr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Akkor a magyar munkásosztálynak nem igazán jó, ha jól értem!"


Neked nem jó, mert végzettség nélküli proliként csak ilyen fos munkák elvégzésére vagy alkalmas és a migránsok elveszik a munkádat. Nekem teljesen megfelel, mert legalább olcsóbb a kenyér. Érted már fiam?

ápr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdező amit Te érzel a Magyarországon dolgoző vendégmunkásokkal kapcsolatban, ugyanazt érzik a nyugat-európai hozzád hasonló IQfighterek a magyar vendégmunkásokkal kapcsolatban. Szerencsére Nyugat-Európában kevés a hozzád hasonló gondolkodású ember.
ápr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A magyar mókásosztálynak az a része, akire utalsz a kérdésben (nincs munkahelye, nincs rendszeres munkajövedelme,....) az alkalmatlan is egyúttal arra, hogy megállja a helyét, megfeleljen a normák munkáltatói elvárásoknak (ld. tisztán, megmosakodva megjelenni, mindig időben megjelenni a mókahelyen, csak a hétvégeken, ünnepnapokon, az éves szabadság keretén belül távol maradni a munkától,....)


Ha távol-keleti, kelet-európai, észak-afrikai,... munkaerővel lehet csak betölteni a nyitott álláshelyeket, az mindenkinek jó Magyarországon.

Sajnos tény, hogy óriási tömegek élnek magyar állampolgárként itt, akik teljesen alkalmatlanok családi hagyományaiknál, egyéni igényszintjüknél fogva, személyes, családi értékrendjükből adódóan a rendszeres, és minőségi munka elvégzésére. És ezek rengeted támogatást is kapnak a magyar adófizetőktől, mondván, hogy meg kell adni nekik az esélyt, hogy felzárkózzanak.


De ha az akarat hiányzik bennük, akkor az összes igyekezet a továbbiakban merő hívság, önsorsrontás a törekvő többség rovására. Ez függetlenül igaz magyar emberekre bőrszíntől, származástól, vallástól,....függetlenül !

ápr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A 6-os hozzászólónak: Értem apám vagy anyám! Ez a magyar igazi virtus, hogy leprolizzák az embereket egy szimpla kérdésért! Honnan tudod, hogy hol dolgozom és mit csinálok? Igazán bájos a hozzászólásod! Még többet akarok belőled! Élvezet és édes méz minden szavad!
ápr. 13. 07:53
 10/11 A kérdező kommentje:
6-os! Te vagy a Minden! Ezt be kell látnom! Én meg a proli mert feltettem egy kérdést. Azt hittem ez az oldal azért van, hogy kérdéseket tegyünk fel! Különben Szerb vagyok! Merre élsz igazgyöngyöket beszélő barátom? Itt élsz az országban vagy külföldön találtad meg a munkahelyedet?Te napfény!
ápr. 13. 07:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!