Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol kezdjek el kriptozni?

Hol kezdjek el kriptozni?

Figyelt kérdés
Kicsi pénzzel kriptózni szeretnék, hol lenne érdemes? Revoluton jó lehet?

ápr. 11. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Persze
ápr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valami tipp esetleg? Nagyon vakon vagyok ebben a világban, mire érdemes odafigyelni stb? Persze utána olvasok előtte
ápr. 11. 14:37
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Miért épp kriptózni szeretnél?


Mondjuk forex vagy részvénykereskedés helyett?

ápr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem nagyon vagyok képben róluk. (Mondjuk a kriptorol se még)
ápr. 11. 14:54
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Kraken kriptotozsden, ha meg nagy penzel csinalod akkor kb barmelyik broker ahol van tbsz, es ott 21 shares bitcoin etp
ápr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát ebből nem sokat értek, inkább utánajárok mielőtt pénzt teszek bármibe is
ápr. 11. 15:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha javasolhatom, nyiss egy demószámlát bárhol, s kezdj el "játékból" kereskedni, csak hogy megtapasztald, hogyan kell vásárolni, eladni, mi történik a tőkéddel, amikor emelkedik vagy esik az árfolyam.


Ezt a demót nyithatod akár részvény- vagy forexbrókernél is, gyakorolni mindegy, mi a termék neve (lehet az bármely deviza, arany, olaj, tőzsdeindex vagy épp kriptotermék), az alapelvek ugyanazok.


Pl. ha letöltöd a számítógépedre / tabletedre / telefonodra a metatrader5 nevű kereskedési platformot, ajándékba kapsz hozzá egy demószámlát, amin gyakorlatilag azonnal tudsz "kereskedni".

ápr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
én meg javaslom tanuld meg a google, youtube használatát, mert az alapvető kérdésekkel se vagy tisztában.
ápr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!