Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A TEMU-ról mit érdemes vásárolni?

A TEMU-ról mit érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés
Most nagyon rácuppantam. A közösségi médiában sokat írnak róla. Látom sokféle ruhanemüből nem lehet olyanokat venni, amit máshol nem. Azonkívül minden nagyon-nagyon olcsó és ingyenes a kiszállítás is. Kínálja magát. Mit érdemes venni ott?

ápr. 19. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Milyen konzumidióta kérdés ez, hogy mit érdemes venni? Mégis miért lenne érdemes bármi olyan terméket venni amire semmi szükséged (evidens hogy nincs szükséged rá, mivel akkor tudnád, hogy mit szeretnél venni...)?
ápr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
En mindent onnan veszek, medence halot, asszonynak allva pisilo szarsagot, babanak sapit... Mindent mindent
ápr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Mi mondjuk meg neked, hogy mit ÉRDEMES vásárolni? Azt érdemes, amire valóban van szükséged.

Ha azt kérdezed, hogy én személy szerint mit mernék onnan venni, akkor olyan filléres vackokat, amikre ugyan szükségem van, de nem annyira, hogy probléma legyen az akár több hetes várakozás. Továbbá olyan olcsóan kaphatóak a konkurenciához kéepst, hogy ha véletlenül garanciális problémám lesz, akkor ne fájjon az, hogy esetleg bukom a termék árát. Tehát tipikusan olyan dolgokat "érdemes" innen venni, amiket a többi kínai webshopból is. Mobiltelefont nem, de mobiltelefon tartót/tokot azt igen. Laptopot nem, de laptop táskát igen. Ebookot nem, de tokot rá igen. Futócipőt nem, de műanyag papucsot a kertbe mászkálni igen.

ápr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a kérdés inkább, hogy érdemes-e bármit? Nekem is folyton az arcomba tolja a reklámot a neten. Gyönyörű cuccok, fényképen nagyon szépek, és valóban elég olcsón. Viszont ha utánaolvasol...

A valóságban ezek nem ilyen szépek, és a minőség is hagy kívánnivalót maga után. Én ugyan még nem rendeltem, de nem sok jót olvastam róluk, szóval inkább hagyom.

tegnapelőtt 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!