Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nyertetek már valamit az...

Nyertetek már valamit az életetek során? Ha igen, mi volt az?

Figyelt kérdés

Legyen az bármi.

Pl: tombola, csokispapír, szerencsejáték, kód beküldős sorsolás stb stb



ápr. 20. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen blokkfeltöltős játékban nyertem egyszer egy porcelán tányért és máskor egy salátatálat. :D
ápr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Sok, sok tapasztalatot...
ápr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Semmit és a legtöbb ismerősöm se, max marhaságokat.

A legtöbb ilyen nagy nyeremény kamu.

ápr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Erről beszéltem. Papíron autót, minden szart nyertek, mert a cikkel ellentétben tudott róla a csatorna is.

ápr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Online pókerversenyen 35 000 játékosból 7. helyen végeztem 2014-ben, 72 000$-t nyertem ami az akkori USD / HUF árfolyamon nagyjából 15 millió forint volt, még ebből lejött az adózás de így is tudtam venni belőle Budapesten egy kisebb lakást 9 millióért, aminek az értéke kb. 35 millióra nőtt az évek során.
ápr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
az nagyon szép. Pókerversenyeken én is nyertem anno pár ezer eurot. Így ahogy te, nem, de kisebbeket igen. Ez a sunday million lehetett az összeg alapján. Az nagy verseny mindig.
ápr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Aktív Szál ***** válasza:
58%
Egyszer egy rádiós játékon nyertem egy mobiltelefont. Még a hőskorban, az okostelefonok előtt.
ápr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

2004-ben nyertem egy profi digitális fényképezőgépet amit eladtam 2 havi fizetésemért.

2012-ben meg volt egy négyesem a lottón (2 millió ft).

ápr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
tapasztalatot, meg egyszer majdnem a lotton 4-esem lett volna-és akkor csak bosszankodtam, ma már hálát adok, hogy nem sikerült. Megvédett Isten itt is.
ápr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, sokszor 😊 Az elmúlt 10 évben 14 alkalommal nyertem színházjegyet, ezeket tartom a legjobb nyereménynek. Egyszer nyertem szabadulószoba jegyet. Macaron sütés tanfolyamot is nyertem már, az is poén volt.


Ezen kívül sokszor nyertem könyvet, csokit, sajtot, tésztát, tisztítószereket, sminket, ékszereket, konyai holmikat, ruhákat stb. Ezeket mind Facebook nyereményjátékokon, tehát az adott márka, üzlet oldalán.


Volt köztük vicces nyeremény, például több kiló Szarvasi Mozzarella, Sport szelet, Jó Reggelt keksz, annyit ember nem tud megenni, szétosztottuk a családban. Egyszer 6 zsugor szénsavas vizet nyertem, azaz 36 üveggel 😂


Fantás kupakkal 2012 körül rollert nyertem, arra azért emlékszem, mert az egyik legkorábbi nyereményem volt.

ápr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!