Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 8 hónapot voltam tappenzen, 2...

8 hónapot voltam tappenzen, 2 evet cseden, gyeden, 35 éves vagyok így kb. hany nap szabi jár, ha visszamegyek dolgozni?

Figyelt kérdés
ápr. 23. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor mentél el táppénzre? Mikor mennél vissza dolgozni? Abban az évben, amikor táppénzre mentél, hány nap szabid maradt bent?
ápr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most mennek vissza, és 3 éve mentem el tappenzre. Abban az évben 2 hét szabit vettem ki, amikor tappenzre mentem.
ápr. 23. 14:57
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
felhívod a munkáltatót, hogy legyen szíves kiszámolni.
ápr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

32 évesen 23 nap szabid volt. Ebből ha 10-et kivettél, maradt 13, amihez hozzájön a gyerek utáni 2 nap.

Következő évben 24 nap volt az alapszabid plusz a gyerek utáni 2. Ebben az évben a gyed első fél évének lejártáig járt időarányosan szabi.

ápr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Valahol azt írták,hogy a csed alatt, plusz a gyed első évére jár a szabi.
ápr. 23. 21:15
 6/8 anonim ***** válasza:
A szülési szabadság idejére, és a fizetés nélküli első fél évére, ha pontosak akarunk lenni. Mindegy, milyen ellátást kapsz alatta
ápr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, én írtam a másik kérdésednél is, hogy a gyed első fél évéig jár szabi.

Javítsatok ki kérlek, mit írtam rosszul, azzal számoltam, amiket a kérdező megadott.

ápr. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

CSak hogy megtanuljatok kérdezni:

2020. április 23-án szültem, abban az évben előtte végig tp-n voltam, nem vettem ki szabadságot, ő az első gyerek, abban az évben töltöttem be a 27. évet. A csedet a szülés napjától igényeltem.


Na, akkor várom a pontos kérdést...

ápr. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!