Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A WOLT-nál ez a kuponkód csak...

A WOLT-nál ez a kuponkód csak bolti megrendelésekre vagy éttermi megrendelésekre is vonatkozik?

Figyelt kérdés

Az a kupon amit új regisztráló kap és 4000 ft felett 2000 ft kedvezményt nyújt?


Nem egyértelmű számomra. Melyikre vonatkozik?

Köszi!


És a kódot hol kell beváltani? Rendelés előtt vagy hogy hol?



ápr. 25. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenre vonatkozik. A profilom menüpontban van egy Kreditek és Tokenek menüpont, oda kell bemenni és beírni. Ha érvényes és jogosult vagy a kedvezményre, jóváírja kreditként a 2000 Ft-ot. Ha ez megvan, rendelj. A kosár oldalon lesz egy kapcsoló, hogy Kreditek és Tokenek használata, azt kapcsold be. Ezzel automatikusan érvényesül minden kedvezmény amit aktiváltál a rendelés előtt és jogosult vagy rá az adott rendelésen (ha több nem összevonható kedvezményed is van, akkor a legjobb, ha összevonhatók akkor összevonódnak). Ahhoz hogy ezzel élni tudj a rendelés értéke kell 4000 Ft legyen, tehát a szállítási díj, lehúzási díj és a borravaló nem számít. Ha elérted és aktiváltad a fent leírt kapcsolót, automatikusan rákerül a kedvezmény a következő, összesítő oldalon.
ápr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi! Nem tudom hozzáadni a kódot, mivel meghívóval regisztráltam és így van 1000 ft-os kuponom, bónuszom vagy mi és nem engedi hozzáadni. Talán ha azt elhasználom akkor majd engedi vagy nem tudom.


Az azért látszik, hogy a csábító ajánlatok inkább csak annak tűnnek.

ápr. 25. 09:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van. Régen úgy osztották a kuponokat mintha nem lenne holnap, nem is volt drága (nyilván drágább mint elmenni az étterembe, de azért na...). Aztán amikor a covid járvány lecsengett megszűnt a kuponosztás, egy évben egyszer kapok a születésnapomon, a szállás megdrágult, bevezették a lehúzási díjat (rendszerhasználati díj, de én csak így hívom, mert az, semmi egyéb), illetve a termékek általános drágulása itt valahogy duplán érvényesült mint az étteremben, így már egy főre annyiba kerül rendelni, mint amiből ketten elbuszozunk és beülünk az étterembe (erre a vármegyebérlet is rátett egy lapáttal, mert így a buszozásnak sincs plusz költsége). Úgyhogy a 2-3 évvel ezelőtti havi 5+ rendelésből lett 2-3 havi 1.
ápr. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!