Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a virtuális visa kártya és...

Mi a virtuális visa kártya és hogyan működik? Kell hozzá meglévő "normál" bankkártya vagy bankszámla? Hol lehet vele fizetni, bárhol a neten?

Figyelt kérdés
ápr. 28. 05:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Egy bankszámla tartozik hozzá, amire a fő számládról tudsz átvezetni pénzt. A kártya virtuális, csak számot, lejárati dátumot és CVC kódot kapsz, ami az online vásárláshoz kell. Ezt kell megadnod a fő kártya helyett, a mögötte lévő számlára pedig csak annyi pénzt vezetsz át amennyi kell, így nem tudnak azon felül még leemelni róla, ha esetleg illetéktelen kezekbe kerül, vagy apró betűs előfizetést megújítani. A legtöbb magyar bank kínál ilyet.
ápr. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Az a kérdésem, hogy muszáj bankszámla?

Mert kaptam virtuális visát. Nem tudok akkor vele semmit kezdeni? Bankszámlát nem fogok miatta nyitni. 5000 Ft van rajta. El tudom költeni?

ápr. 28. 08:49
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

Ez így elég zavaros amit leírsz.


Milyen szolgáltatótól kaptad ezt a bizonyos "virtuális visa-t"?

ápr. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként a kártyát nincs pénz, ha virtuális, ha fizikai.

Az csak egy eszköz amivel hozzáférhetsz a számlán lévő egyenleghez. Ha ahogy írod van 5000Ft egyenleged, akkor az egy valahol vezetett számlán van, amihez hozzáférhetsz a bankkártyával.

ápr. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Vannak helyek, ahol virtuális visa összeget kapsz. Kaptam. Bankszámlám nincsen. Hogyan fejtsem ki jobban? Akkor nem tudom felhasználni a visa összeget? 5000 Ft értékű Virtuális Visa kártya megy a kukába?
ápr. 28. 09:40
 6/18 A kérdező kommentje:
Pay-Palra is tudnák küldeni az összeget, de az sem világos. Segítsetek légyszíves.
ápr. 28. 09:46
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a felület amin làtod ezt a bizonyos "virtuàlis visa összeget"?
ápr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
YouGov
ápr. 28. 10:30
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a virtuális visa összeg egyáltalán?
ápr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

A neten az olvasható hogy 5000 pont a minimum kifizetés, (nem Ft) ami 50 brit font összegnek felel meg ami kérhetö ajàndékkàrtyàn vagy kiutalással.


De annyira kevés informàciót adtál meg a kérdéshez, hogy így, hogy minden plusz infót harapófogóval kell kihúzni, lehetetlen válaszolni.

ápr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!