Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Másnak is problémás a Posta...

Másnak is problémás a Posta ÉnPostám rendszerének használata?

Figyelt kérdés

A webáruházakra vonatkozó törvény értelmében regisztrálni kellett a cégeknek, hogy a törvényben meghatározott áron postai úton is lehessen küldeményt tovbábbítani. Nekünk korábban futárcég szállított, de most ez is kötelező. Azoban eddig csak a bajom volt vele. Az, hogy a regisztráció hogy ment, már nem is részletezem, mert borzalmas volt, valami céges sapkát kért, amit senki sem tudott, hogy micsoda, de aztán a használat során is jöttek a gondok. Az első csomagot nem látta a rendszerük, ezért manuálisan kellett bevinni a feladásnál minden adatot újból. A másodiknál az volt a bajuk, hogy valamit nem zártam le, de hogy mit, azt nem tudom, mert korábban sosem kellett ilyet csinálni és én nem ismerem a postai szakszavakat, így aztán nem vették fel a csomagot, csak ötszáz forinttal drágábban. Most meg már belépni sem tudok, mert a bejelentkező ablakban csupán egy "A kapcsolat alaphelyzetbe állt" felirat olvasható. Írtam a postának, de választ nem kaptam, gondolom, majd két hét múlva írnak valamit, a múltkor is annyi ideig tartott a válasz.

Nektek működik rendesen, vagy másnak is vannak problémái?



máj. 13. 10:23
 1/1 anonim ***** válasza:
MPL webshopos regisztracio nekunk mukodik rendesen. Azon kivul, hogy marcius 15en adatvedelmi incidenskent kiszivarogtattak az adatainkat...
máj. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!