Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hóközi utalásnak mikor kellene...

Hóközi utalásnak mikor kellene történnie?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok teljes munkaidőben. A 3 napos táppénzemet nem tudom, hogyan sikerült, akik ezzel foglalkoznak, 6 órásként számolták el, szóval kb 30 ezerrel kevesebbet kaptam. A főnököm írt nekik, és válaszul kapta, hogy hóközi utalással intézkednek, meg fogom kapni. De ez a hóközi azt jelenti, hogy hónap közepén, azaz mostanság kellene majd jönnie, vagy akár, ha úri kedvük úgy diktálja, akár a hónap utolsó napján jön csak meg, amit ők csesztek el nekem?
máj. 13. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Hogyha leírnád, melyik cégről van szó, akkor lehet hogy pont van itt onnan véletlenül egy bérszámfejtő, aki tudja, mikor van ennél a cégnél hóközi utalás, de ami még ennél is hatékonyabb, hogy egyből neki írsz kérdést ezt illetően.
máj. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ, mi az eljárás náluk. Nálunk konkrétan minden nap van hóközi kifizetés, igaz ehhez fejenként 1.000-1.500 emberrel dolgozunk bérszámfejtőként.


Így folyamatosan van mit "rendbe tenni" , pláne előző időszakokból amikor még bérszámfejtő nélkül üzemelt az egységünk és a hr és pénzügy próbálta megoldani a számfejtéseket is a saját dolguk mellett.

máj. 14. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Cege valogatja.

Nalunk keddi es csutortoki napokon van utalas.

máj. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!