Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen árazás reális Tiktok...

Milyen árazás reális Tiktok videók forgatásánál/szereplő?

Figyelt kérdés
Egy szereplőre miylen árazás reális mondjuk 10.000 követő alatt? Egy forgatási nap több videó rögzítése

máj. 14. 09:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
500
máj. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Fel tudod tenni érthetően a kérdésedet?
máj. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Először is EU-s adatvédelmi nyilatkozatot kell aláíratnod minden résztvevővel.

Amellett nem szerepelhetnek kiskorúak a felvételen csak szülői hozzájárulással, amit szintén alá kell íratnod.

Ha ezekkel meg vagy, akkor rátérhetsz az anyagi részére.

Kifizetőként le kell vonnod, be kell vallanod és be kell fizetned a közterheket is.

De ezekről egy könyvelő szívesen tájékoztat téged, ha elmúltál már 18 éves és lehet vállalkozásod.

máj. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ezekkel mind tisztában vagyok, köszönöm. A kérdésre szeretnék egy választ kapni, amit a könyvelőtől nem fogok.
máj. 17. 15:29
 5/17 anonim ***** válasza:
Mondom. 500
máj. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"Milyen árazás reális Tiktok videók forgatásánál/szereplő?"

Te szeretnél filmet forgatni és ehhez keresel szereplőket és azt kérdezed itt tőlünk, hogy mennyit fizessél egy szereplőnek egy napra?

Hát, édes komám, kiteszed a forgatásra szánt pénzedet az asztalra, összeszámolod, az lesz a költségvetésed. Abból elkülöníted azt, amit a szereplőknek szánsz, elosztod a szereplők számával és megkapod, hogy mennyit tudsz fizetni egy embernek.

Ha annyiért elvállalják, lesz szereplőd, ha nem, akkor kevesebb szereplőt tervezel be és több pénz jut egy főre.

Ilyen egyszerű.

máj. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hány órából áll egy forgatási nap? Ellátás van?
máj. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát úgy látszik téged sem fognak az eszedért elrabolni. Nem értme ezt a felesleges okoskodást. Ha fingos sincs a témáról miért nem töltöd valami hasznossal az időd? Én nem értem miért kell mindenbe belekötni állandóan, nyilván mindennek van egy piaci ára és értéke. Én jelen esetben egy szereplésnek az árával/értékével szeretnék tisztában lenni. Nem értme hol itt a probléma, vagy mit nem lehet ezen értelmezni? Igen én gondolkodtam szereplők felkérésében viszont nem akarok se túl keveset fizetni valakinek, hogy később az legyen hogy "kihasználtam" és mivle nem vagyok hülye túlárazni sem akarok eghy ilyen jellegű szereplést. Itt az egyszerű képlet, arra jutottam megkérdezem egy közösségi fórumon hátha van a szájkaratésok mellett hozzáértő is aki mondjuk válaszolna mert tudja. Aki enm tudja az meg foglalja el magát valamivel de ne kelljen már magyarázkodni minden sz@rért, mert kíváncsi vagyok hogy mennyiben mennek ezek a munkák.
máj. 17. 19:45
 9/17 anonim ***** válasza:
Gyengébbek kedvéért újra megkérdem: Hány órából áll egy forgatási nap?
máj. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen munkával jár a szereplés. Aktív, vagy passzív, ha aktív, milyen aktivitást igényel, hány órás elfoglaltság, stb.

Mondjuk 5 ezertől 30 ezerig per fő.

máj. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!