Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Volt neked olyan elszólalásod...

HunLo kérdése:

Volt neked olyan elszólalásod a pénzedről és annak ügyeiről ,ami negatívan hatott volna vissza rád és a pénzedre?

Figyelt kérdés

máj. 16. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Igen, mondtam, hogy 10 evig is megelnek a megtakaritasombol munka nelkul. Ez bolond/nagykepu nezeseket kaptam.
máj. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem nevezném elszólásnak, de egy nálam jobban kereső barátommal megbeszéltük a pénzügyi szokásainkat, és kölcsönösen meglepődtünk. Én addig azt hittem, a saját helyzetemből kiindulva, hogy nagyon komoly megtakarításai lehetnek, ő meg azt hitte, szintén magából kiindulva, hogy nekem alig lehet valamim.

Mondjuk úgy, hogy az addigi nagyvonalúságából (vacsorameghívások, "hagyd, ezt én fizetem" jellegű dolgok) érthető módon visszavett :)

máj. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem
máj. 17. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Mikor kiderült, hogy telitalálat volt, mindenki "kölcsönt" akart.
máj. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vagy kölcsön akartak kérni, vagy ellopni. Egyszer sikerült kérni tőlem, még 18 éves koromban 300 forintot "buszjegyre", és hogy azonnal visszapostázza. Azóta nem adok senkinek.

Gyakran fizetek készpénzzel, gondolom a piacon figyeltek ki, hogy kétszer is húsz-ezressel fizettem. Szerintem kilesték hol lakom. Éjjel megpróbált egy ember bejönni a házba. Csendes riasztóm van, jelzett a telóm. Aztán biztosan megijedt, mert leesett a lépcsőházban és nagyon megütötte magát.

máj. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
... löktél rajta ?
máj. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6

Nem, csak feltéptem az ajtót és kiugrottam a lépcsőházba egy AK-hoz való szuronnyal.

máj. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!