Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet a Temu-n olcsón...

Hogy lehet a Temu-n olcsón vásárolni?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, hogy szuperolcsó. Nekem úgy tűnik, max az első vásárláskor, egyetlen termék csak. A többi vásárlásnál, már kb. ugyanolyan árak vannak, mint más webáruházakban. Vagy csak nekem rak ki ilyen árakat?

Hogy lehet azt megcsinálni, hogy újra első vásárlónak lásson? Töröltem a sütiket, töröltem az appot. Ekkor a hirdetésekben feldobott, nagyon olcsó árakat. Újra letöltöttem az appot, s kiírta, hogy annyiért nem vehetem meg, mert erről a készülékről már volt rendelés.

Mit kell még törölni, hogy újra első vásárlónak lásson?



máj. 17. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:

"Mit kell még törölni, hogy újra első vásárlónak lásson?"


Legfőképp a fiókot.

máj. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
S azt hogyan kell?
máj. 17. 17:41
 3/9 anonim ***** válasza:
ahogy bárhol máshol
máj. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De hogyan látja, hogy erről a készülékről már volt rendelés, ha egyszer töröltem a sütiket?
máj. 17. 17:51
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Te melyik Temut nézed, hogy olyan árakat látsz, mint más webshopokban??? Minden a töredéke, pedig többször vásároltam.

El nem tudom képzelni, milyen termékekre keresel rá. Vagy sokkal olcsóbb minden, vagy pedig egyáltalán nincs fent olyan termék, de hogy ugyanannyi legyen, az nem létezik. Keress rá a kulcsszóra és szűrj rá, hogy az olcsóbbakat mutassa elsőnek.

máj. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
tedd a kosárba és ne rendeld meg, aztán majd jönnek a kedvezményes kuponok
máj. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát nekem pl. ilyen árakat rak ki, hogy

Terepmintás nadrág 12.726

Farmer 5565

Bőrdzseki (műbőr) 10.650

Blézer 8875

Bőr pénztárca (valódi bőr) 5675

Madárkalitka (nagy) 51.665

Túracipő 7589


Hát ezek az árak nem hogy olcsók, inkább mocskos drágák. Akármelyik nem webshopban, hanem boltban is megkapom ennyiért. Más webshopban pl. az a madárkalitka amit kinéztem, 31 ezer.

máj. 18. 05:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor vedd meg itthon, egyértelmű, nem?
máj. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Hát ezek az árak nem hogy olcsók, inkább mocskos drágák."

Valószínűleg véget értek a beetetős hónapok és most már a lehúzós időszak következik azoknak, akik nem figyelnek.

Ha túl drága a Temu, ne vásárolj ott, vásárolj hazai boltban, vagy webshopban.

máj. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!