Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vettél már valamit a Temutól?...

Vettél már valamit a Temutól? Ha igen, mennyire voltál/vagy megelégedve a termékkel, a szállítás gyorsaságával?

Figyelt kérdés

#webáruház #elégedettség #webshop #vásárlói elégedettség
máj. 20. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vettem, úgy ahogy ezekről az oldalakról rendelni érdemes: filléres vackot, valóban jó áron, úgy hogy nem számít mikor ér ide.

Ha sürgősen kell (simán leher 2-4 hét a szállítás), fontos a jó minsőség vagy a garancia, akkor hagyd a francba.

máj. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Árukhoz képest elégedett vagyok velük, de nyilván figyelembe kell venni, hogy okkal ilyen olcsóak. Lutri amúgy, vettem olyan ruhákat amiket irodába is felveszek, mert csinosak, jó minőségűnek tűnnek, de sok olyan pólóm, szoknyám van amit boltba, ügyintézésnél vagy home officeban hordok csak, mert jobban megnézve simán le lehet vágni róluk, hogy olcsó kínai ruhadarabok. Van aminek fura az anyaga, vékony, áttetsző, de volt amiről cérna szálakat kellett levágnom vagy varrógéppel át kellett mennem a varráson, mert felbomlott. Viszont nem sok helyen lehet 1500-2000 Ft körül blúzokat, szoknyákat, dresst rendelni. Ékszerek is szépek, de pár használat után kopik a színük. Telefontokok, üvegfóliák teljesen rendben vannak, a csuklótámaszos egérpadban a támasz rész egy hónap után full kilapult, viszont nem volt 500 Ft se, úgyhogy nem is lepett meg.


Szállítás max 2 hét volt eddig, de van amikor 1,5 hét is elég.

máj. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tokeletesen elegedett vagyok. Ha valami nem tetszett lgtobbszor visszakaptam a penzt ugy hogy vissza se kellett kuldjem a termeket. Tulsagosan is visszaeltem ezzel a lehetoseggel...
máj. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem
máj. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!