Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kezdő bitcoinosként mit...

Kezdő bitcoinosként mit ajánlotok mivel kezdjek?

Figyelt kérdés

Esetleg tesztoldallal, vagy élesben kis összeggel?

Eddig lehúzásnak hittem, de túl sok a jó visszajelzés, ideje megismerkednem vele. Köszi.



máj. 23. 11:13
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
42%
Alig 10 évet késtél vele.
máj. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
48%
Idogepet epits.
máj. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Melyik oldalra kell regisztrálni?
máj. 23. 12:44
 4/40 A kérdező kommentje:
Jó de 10 éve nem is volt befektetnivalóm.
máj. 23. 12:45
 5/40 A kérdező kommentje:
Az időgép c. filmből tanulva, ha visszamennék az időben és beszállok az elején, akkor nem születik meg itt a kérdés, és nem épül meg az időgép. Emiatt a paradoxon miatt fölösleges volna megépíteni.
máj. 23. 12:48
 6/40 anonim ***** válasza:
77%

Gondolkozz!


Ha mondjuk most veszel belőle egy adagot (mindegy mennyit), s valamilyen csoda folytán a következő 5 évben megduplázódna az árfolyam, akkor 5 év alatt megdupláztad a pénzed. Cserébe viszont öt év múlva, amennyiben a jelenleg hatályos adószabályokat vesszük alapul, a teljes kivett tőkéd (s nem csupán a profit) után adózol...


Hát, nem valami vonzó perspektíva.


Sokkal inkább részvénypiac, s némi forex. Sokkal többet hoz, sokkal kisebb kockázattal.

máj. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Köszi az észrevételt, a részvénypiac és forex témára visszatérnék majd szívesen.


Valaki ajánlotta a MyGuava nevű oldalt, ezzel van valakinek tapasztalata? Az egyik értékelő oldalon csak 3,1 pontot kapott 5-ből, írják hogy nem fizetik ki a behozatali bónuszt, ha hozol be embert, és sok idő mire minden adatod hitelesítődik, sőt sokan írják hogy blokkolja az egyenleged, nem férhetsz hozzá stb


Azt írták sokkal jobb a Monzo, vagy a Revolut, a Revolut 4,1 pontot kapott.

máj. 23. 13:05
 8/40 A kérdező kommentje:

A Monzo pl. kerek 4 pontot kapott.



[link]


(Mobilon fent sarkon jobb oldalt a 3 függőleges pontocskára kattintva magyarra lehet állítani az oldalt, ha valaki véletlen nem tudta)

máj. 23. 13:10
 9/40 A kérdező kommentje:
A Wise pl. 4,3 ponton van.
máj. 23. 13:24
 10/40 anonim ***** válasza:
39%
Én is belekezdenék, de nem tudom van-e már értelme. Sírok, amikor 10 éve nézegettem, és akkor csak nevettem rajta, most meg visszanézem az árfolyamot...
máj. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!