Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sportfogadási szisztémák,...

Sportfogadási szisztémák, stratégiák?

Figyelt kérdés

Vannak itt olyanok, akik rendszeres bevételre tesznek szert sportfogadással? Mi a titkotok? Hogyan csináljátok? Nyilván nem az a kérdés, hogy szeretne ilyet csinálni, hanem hogy ki csinálja ténylegesen, működőképesen?

Az enyém a következő: Egy nagyobb összeg a fő tétem, ami 300 ezer forint, ebből csinálok általában heti szinten kétszer kisebb profitokat. Tehát mindig a 300 ezret teszem fel, ás amit termel, azt veszem le a számlámra. 60-80 ezer forint profit fogadásonként, és ahogy már írtam, heti 2 fogadás legalább meg van, de fő szezonban gyakori a heti három is. Ez kb 5 hónapja megy, és eddig bejött. ha számít valamit, külföldi oldalon játszom, de a bejövő összeg így is egy tök jó mellékjövedelemnek felel meg) Úgy kell elképzelni, hogy gólok számára szoktam tenni, 3,4 meccsen legalább lesz 1 gól vagy legalább lesz 2 gól (ha olyan csapatok játszanak, akik általában több gólos meccseket szoktak játszani, pl Leverkusen, Lipcse, Wrexham, Man City, Liverpool, Girona, stb)

Van-e valakinek hasonló rendszere? Esetleg jobb? Merjek-e szerintetek fő tétet emelni? Nagyon hajlok rá, hogy őszinte legyek, ha előbb-utóbb el is megy egyszer, már bőven hozott annyit, sőt többszörösét



máj. 23. 18:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Buko.,.
máj. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Mármint mi a buko?


Mai nap is jött, Cagliari-Fiorentina legalább 2 gól a meccsen, Besiktas-Trabsonspor legalább 2 gól és Al Riyadh-Al Nassr szintén 2 gól legalább a meccsen. Mindegy melyik csapat szerzi. Ez átszámítva forintba megint hozott most 90 ezret. Igaz a tét az kb 300 ezer ft volt.

máj. 23. 23:36
 3/23 anonim ***** válasza:

Akkor az kb. 1.30 odds


az utolsó 5 percben lehetséges gól 3.00-5.00 odds is lehet.

Cagliari-Fiorentina 3 gól is volt a 85. perctől.

:)

máj. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
300 ropit kockaztattal es nyertel 90et. Igazi langelme. Kovibe majd be kell tenni 390et hatha
máj. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Én is gondolkodtam sokáig ezen a gólszámos fogadáson, főleg a nagyobb bajnokságokban vannak sokgólos meccsek. Pont ez tetszett nekem is, hogy mindegy, hogy ki lövi a gólt.

De ha értelmes hasznot szeretnék, akkor annyit kellene kockáztatni, amennyit már nem szívesen tennék fel csak úgy. Végülis nem vágtam bele.

máj. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

3# igaz, de az már akkora kockázat, amekkorát már nem vállalnék ekkora induló összeggel. A lényeg, hogy kialakuljon egy állandó mellékes bevétel ameddig lehetséges. Német utolsó fordulóban biztos voltam benne pl hogy a Lipcse meccsén és a Hoffenheim-Bayern meccsen is legalább 3 gól lesz, de csak 2-őre tettem, biztos a biztos.


4# nem teszek fel annyit, leírtam, hogy a profit amit mindig leveszek, a 300 pedig állandó. Tehát tegnap 90 ezer ment a számlámra, ha a mai meccsek jönnek akkor pedig csak 60 fog és igen, ugyanúgy felpakolom a 300-at. 5 hónap alatt hozott eleget, ha esetleg el is menne. Ha a mai meg a hétvégi is bejön, akkor megközelítőleg 1,5 milliót termelt ez a szisztéma. Plusz a 300 ezrem ugyanúgy meg van a fogadó oldalamon


5# értelek, de ha azt nézem, az első 5-6 sikeres fogadás visszahozza, onnantól ha el is megy én úgy fogom fel, hogy az már nyert pénz

máj. 24. 09:37
 7/23 anonim ***** válasza:

És egy meccsre rakod fel a 300-at, vagy elosztod? Milyen egy tipikus fogadási köröd? Vannak kiválasztott csapataid is?

Ahogy írtam, én is nézegettem, de párezer forinttal nem érdemes, nagyobb tétet meg nem mertem, mert sajnálnám elveszteni. De ha a matek stimmel, lehet hogy kipróbálom kicsiben.

máj. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ez szep es jo addig amig nyersz, de 2-3 vereseg egymas utan es eluszott minden penzed
máj. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

7# Nem egy meccsre, hanem egy szelvényre, ami tartalmazhat 2,3 vagy 4 meccset is. Annál többet nem szoktam bele tenni. Tegnapiba hármat választottam, maiba csak kettőt. Holnapiba valószínűleg megint hármat fogok. Nem tudom, hogy az otthoni oldalakon lehet-e így ,gondolom igen, itt a williamhillen accumulator-nak hívják, illetve ha kevesebb meccs akkor double vagy treble, kvázi mint a kötés és mindnek be kell jönnie. Szóval ma Girona-Granada, bár érzem, hogy lesz legalább 3 gól, mégis biztosra akarok menni, ezért legalább 2 gólra teszek, illetve a Bodo Glimt-Oslo meccsen szintén legalább két gól lesz. Ezt a kettő kimenetelt teszem bele egy fogadásba és teszem meg nagyobb összeggel, kb 61 ezer forintot hoz. nyilván lehetne bonyolítani, plusz meccseket belevonni, vagy a Gironát csak simán hazaira megtenni, de én inkább kitartok az elképzelésem és a győztes taktikán ne változtass felfogás mellett.

Ahogy nézem, vasárnapra is lesz egy, mert van még sok meccs.


8# Nem megy el 2-3-szor, ugyanis az első után stratégiát váltok vagy szünetet tartok.

máj. 24. 12:38
 10/23 anonim ***** válasza:

6# "már akkora kockázat, amekkorát már nem vállalnék ekkora induló összeggel"


a nagyobb oddshoz kisebb tétek is elegendőek.

máj. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!