Tesoekhoevagod kérdése:

Hol keressen munkát?

Figyelt kérdés

az öcsém 15 éves fiú és a nyári szünetben dolgozni szeretne.


a jogszabályok szerint 15 éves kórtól szünidőben, szülői beleegyezéssel vállalhat bárki diákmunkát, tehát ne írjátok hogy csak 16 éves kórtól van.



máj. 24. 00:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Otthon, a konyhában tud mosogatni, ki tudja takarítani a szobáját, s ha van kertetek, ott tud gazolni.
máj. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
vótmá
máj. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Helyi facebookra ird ki
máj. 24. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
59%
Diákszövetkezetnél érdeklődjetek: MelóDiák, FürgeDiák stb
máj. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#1 vicces vagy, #4 melódiákon nem találtam 16 alatt. ez a jooble nem tudom mennyire real azt adja ki hogy van 15 éves kórtól de még 12 től is:DDDD
máj. 24. 13:33
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

@5


Az #1 nem vicc volt. Halálosan komoly. Egy 15 éves ne akarjon idegeneknek, pénzért munkát vállalni. Nem neki való.


Neked is inkább a tanulással kellene foglalkoznod, mert a helyesírásod (hiánya) szégyenletes.


Mondatot nagy kezdőbetűvel kezdünk.

Bizonyos helyeken kötőjeleket, pl. vesszőt használunk.


"kórtól" helyesen "kortól"


A "kórtól" nem azt jelenti, amire te használod. (Létező szó, csak mást jelent.)

máj. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

nem vicc volt. Halálosan komoly. Egy 15 éves ne akarjon idegeneknek, pénzért munkát vállalni. Nem neki való.


na és miért nem? rendes munkahely csak diákmunka.

máj. 24. 15:23
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert neked még tanulnod kellene.


Az iskolában sem sikerült helytállnod, pedig az anyanyelven történő írás művészetét nem bonyolult elsajátítani, akkor egy munkahelyen hogyan boldogulnál?

máj. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
először is nem nekem kell a munka és másodszor ne ez legyen a világ legnagyobb problémája hogy egy ember helytelenül ír ha nem tudsz válaszolni akkor ne írj ide.
máj. 24. 15:57
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Látod, ez a gond. Jól mutatja, hogy full alkalmatlan vagy bármilyen fizetős munkára.


Azt kellett volna mondanod, hogy "köszönöm, megfogadom a tanácsot".


Merthogy a munkahelyi főnököd is fog tanácsot adni, ha valamit nem jól csinálsz. Ha te azt fogod neki válaszolni, hogy "ne ez legyen a világ legnagyobb problémája", akkor kb. az volt az utolsó munkanapod ott.


"először is nem nekem kell a munka"


Rizsa.

máj. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!