Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kisgyerekkel érdemes nekivágni...

Kisgyerekkel érdemes nekivágni külföldre menni családhoz au-pairkedni?

Figyelt kérdés
Max.1 gyereket vállalnék be, csak kérdés lenne-e ilyen család, aki engem választana munkavállalónak.
2010. nov. 2. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Au-pairként fiatalokat szokta felvenni, nem családosakat. Ha a gyerekedet otthon hagyod és nélküle mégy, akkor még lehet valamennyi esélyed, de úgy, hogy a gyereket is viszed, semmi.
2010. nov. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Au-pairként nemcsak fiatalokat szoktak alkalmazni.Én 38 éves vagyok,és több ajánlatot kaptam már én is,sőt vigyáztam is 3 kisgyerekre.

Itt élek Angliában,és a munkaközvetítő irodákban sok ilyen állást olvasok..De sehol nem olvastam még,hogy gyerekkel keresnek.Szerintem ez nem lehetséges több okból is.

1. Ha saját gyermekedet is viszed,már nem fogod tudni a feladatodat normálisan ellátni.(azért valljuk be,hogy a gyermekedet nem fogod ott hagyni,hogy unatkozzon mert neked a család gyerekével kell foglalkoznod.)

2. A család is tudja mivel jár egy kisgyermek(hiszen ezért is alkalmaznak au-pairt.Nem valószínű,hogy még a te gyermeked egészségéről is gondoskodnának.

3. Általában nem lehet megoldani a gyerekek óvodai illetve iskola helyzetét.

Ha a gyereked még óvodáskorú akkor csak nagyobb gondban leszel,mert itt kint elég drága az óvoda.(nem is biztos,hogy keresnél ennyit.

Ha iskolás,akkor nagyon elképzelhető,hogy nem tud abba az iskolába menni ahol a család gyermeke van..

Így nem fogod tudni az idődet jól beosztani,és végül is nem azért alkalmaznak,hogy mindig problémákbva ütközzenek.

Ne haragudj,hogy ezt mondom,de én sem alkalmaznék olyan au-pair aki a gyermekét is hozni akarja..Elég komoly felelősség ..

2010. nov. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!