Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tudsz komáromi Nokia gyárról?

Mit tudsz komáromi Nokia gyárról?

Figyelt kérdés

Mennyi fizetést kapnak az ott dolgozók?

Hol szállásolják el az ott dolgozó, nem odavalósi embereket?

Mennyit kell dolgozni?

Ha bármit tudsz/ hallottál róla kérlek írd le!


Előre is köszi


2010. nov. 13. 10:50
 1/6 anonim válasza:
Szar szállások, szar a munka. Tapasztalat.
2010. nov. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A fizu attól függ hogy melyik külsős cégnél vagy....van olyan ahol van 750 ft-os órabér,de olyan is ahol csak 475 és erre jönnek még rá a műszakpótlékok,napszaktól függően,nyilván éjszakásba több.

Vannak szállások hol jobb hogy szarabb,van olyan is akit szlovákiába szállásolnak el. Három napot dolgozol 12órába minden nap ,utána 3 napot nem.Sokan mondják h szar,meg a fizu is kevés,e ha jobban megnézzük amikor dolgozol akkor van napi 2x étkezés,otthon már nem nagyon eszel,legalább is én nem szoktam,néha egy szenyót azt kész.

2010. nov. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jól meg..opatnak a külsős cégek.A szállásokon sok a cigány,leszednek,cigivel,pénzel,csicskáztatnak.
2010. dec. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és ünnepnapokon hazaengedik a dolgozónépet?
2010. dec. 4. 14:33
 5/6 anonim válasza:
Hát ha normális szállóra kerülsz,akkor nem történnek meg azok a dolgok,mi 55 en vagyunk 3 szinten,és 1 roma gyerek van,de az is normális,nincs lopás meg ilyesmi....amúgy fiú vagy,vagy lány?
2010. dec. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ünnepnap,hát attól függ milyen ünnep...meg h milyen műszakban vagy.Én mondjuk pont szabados vagyok karácsonykor,de van másik műszak akik nem,de erre való a szabi..h kivedd amikor kell!Meg aztán ha ünnepnap pont dolgozol,azon a napon annyit keresel,mind másik 4 nap együttvéve...uh megéri menni.
2010. dec. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!