Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem akar visszavenni a munkaad...

Nem akar visszavenni a munkaadóm csak január 24-től, holott december 10-én betölti a kisfiam a 2 évet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy nem szeretnék visszamenni dolgozni, csak papíron, mert egyből táppénzre szeretnék menni, mivel a második kisfiammal veszélyeztetett terhes vagyok.

Az iskola igazgatója szerint nem vehet vissza csak következő félévtől, mert felborítom a féléves rendet.

De én nem szeretnék ténylegesen dolgozni, csak táppénzre menni.

Milyen törvényre hivatkozhatnék, hogy megváltoztassa a döntését?


2010. nov. 16. 16:00
 1/2 A kérdező kommentje:
Hivatkozhat arra, hogy nincs beépítve a költségvetésbe?
2010. nov. 16. 16:18
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha eddig gyeden voltál, akkor marhára nem éri meg táppénzre menni. Amint betölti a kisfiad a két évet, menj inkább szabadságra, plusz gyesre. A munkáltatód csak akkor köteles visszavenni, ha tud munkát biztosítani. Ha nem, akár fel is mondhat.
2010. nov. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!