Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a tapasztalatotok a Plus500...

Mi a tapasztalatotok a Plus500 kereskedelmi rendszerről?

Figyelt kérdés
Tipikusan mekkora az árrés? Pénz kivételénél számolnak fel banki költséget?
2010. nov. 27. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalatom nincs velük, de külföldi fórumokon csupa rosszat olvasni róluk:

[link]

[link]


Ha érdekel a forex kereskedés, én azt javaslom, hogy csak komoly céggel kezdj (pl. Saxobank, Oanda, Alpari)

2010. nov. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán találtam választ a kérdéseimre, ha van valakinek hazai tapasztalata, kérem írjon.
2010. nov. 27. 20:18
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem találtál választ a kérdésedre? Akkor az 1.7 értékelés az 5-ből, az mi?
2010. nov. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Igen, ezt én sem értem, bár lehet, hogy a kérdező nem tud angolul.

Rávilágítok a lényegre: ez egy nagy átverés, egy szélhámos társaság, ebből kifolyólag teljesen mindegy, hogy milyen spread-del és költségekkel dolgoznak, ha egy büdös vasat sem fogsz viszontlátni a hozzájuk átutalt pénzedből.

2010. nov. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kérdésem az volt, hogy: Tipikusan mekkora az árrés? Pénz kivételénél számolnak fel banki költséget? Erre nem találtam választ. Érdekelne, ha átverés is, hogy mekkora az árrés. De ha van más hasonló rendszer, amit ajánlanátok helzette, akkor érdekelne az.
2010. nov. 29. 15:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok. Én javasoltam párat, kis pénzzel főleg az Oandát javaslom. [link]

Első körben egy demó számlát érdemes nyitni és azzal próbálgatni.

2010. nov. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A plus500 honlapján egyébként semmi konkrét információ nincs a díjakról, ez is azt támasztja alá, hogy kóklerek.
2010. nov. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!