Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valakinek valami könnyebb...

Valakinek valami könnyebb legális vagy illegális pénzszerzési ötlet?

Figyelt kérdés
Nos 19 éves Fiú vagyok és hát már nagyon régóta gondolkozok olyan pénzkereseti lehetöségen amivel kicsit több zsebpénzre tudnék szert tenni.. Csináltam már sok mindent bizniszeltem mindennel.. de egyik sem volt az igazi.. szerencsejátékot az összeset kiprobaltam azok sem nagyon használnak.. Valakinek valami jó ötlete? Ha valaki komolyabban tud segíteni az irjon kérem priváton! köszönöm elöre is válaszaikat!
2010. nov. 28. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Dolgozni próbáltál már? (pl. diákmunka)
2010. nov. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
suli mellett lehetetlen megoldanom. reggel fél hatkor kelek és járok be vidékröl iskolába és este 6 ra vagyok itthon minden nap.. és hát igy mikor dologozzak :(
2010. nov. 28. 16:22
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Marad a türelem! Vagy abbahagyod a sulit és irány az élet ! Robotolni kell! Én diák koromban, vasútnál vagont raktam éjjel tizenegyig!
2010. nov. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azigen! Elismerésem!
2010. nov. 28. 18:33
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Bankrablás. De nagyon helyesen mostanában lelövik már itthon is a bankrablókat, mint a kutyát.

Nem, bocsánat, a kutyákkal kíméletesen kell bánni!

2010. nov. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Áh nincsen ilyenekre szükség :D de azért kösz :D de igazad van elég szépen elbánnak némelyikkel.
2010. nov. 28. 21:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak pénzből lehet pénzt csinálni ha nem dolgozol!!
2010. nov. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
53%
Kínából vegyél egy hamísitvány iphone-nt vagy akármit,és magyarországon add el többért.Ha ez bejön aztán már lehet egyre többet is venni
2014. jan. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
28%

Találd fel magad, találj ki új, és új 5leteket,14 éves koromban minden osztálytársam megkopasztottam mindig átba#tam őket valahogy,nekemmeg dőlt a sok 5ezres

a lényeg a kreativitás

17/F

2014. jún. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!