Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A kecskeméti Malom Moziba...

A kecskeméti Malom Moziba hogyan tudnék diákként bekerülni dolgozni?

Figyelt kérdés

Suli mellett szeretnék dolgozni, de annál a diákszövnél ahol most vagyok, csak nagyon ritkán van lehetőség melóra és a mozis munka érdekelne. Pénztáros tapasztalatom is van.


Előre is köszönöm a válaszokat :)


2010. dec. 4. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon kevés mozi foglalkoztat diák munkaerőt, így azt hiszem elég nehéz dolgod lesz:)
2010. dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bemész, mondod az egyik alkalmazottnak, hogy munka ügyben szeretnél beszélni a főnökével. Ha sikerül a "randit" elintézned, akkor a főnöknek mondod, hogy diákmunkásként szeretnél dolgozni.

Vagy udvariasan elhajt a francba, vagy elmagyarázza azt is hogy miért nem lehet.

DE azért egy próbát megér, nekem már volt így állásom papírboltban kisegítőként. Akkor csak úgy találomra bementem és amilyen nagy pofám van megkérdeztem, szükségük van-e egy ügyes és szorgalmas diákmunkásra. ;)

2010. dec. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!