Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik telefonszolgáltatónál...

Ror kérdése:

Melyik telefonszolgáltatónál veszik vissza 10000ft ért a régi telefonomat? És ha pl t-mobile-nál akkor vodafon-t is vihetek? És muszály új trelefont venni ilyenkor, a pénzt nemadják ide a telefonért? (egy vodafonos telefnról van szó)

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van ilyen akció, akkor teljesen mindegy hogy milyen a készülék. Én 2 éve akkor még pannonnál adtam le a több mint 10 éves Ericcsonomat.... Húha, jó régi volt, azt még úgy lehetett tölteni, hogy hogy az aksit levettem róla és azt raktam töltőre. xdxdxd Jah, és az meg még 30-as volt.
2010. dec. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez mindig egy-egy szolgáltató akciója, mikor ez, mikor az.

Az hogy egy régi készüléket tulajdonképpen "eladnál neki", (és nem leadod, veszel másikat, azt beszámítva), azt Te komolyan kérdezted?

2010. dec. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen komolyan és köszi a válaszokat!
2011. jan. 5. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!