Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet nem dombornyomott...

Hogyan lehet nem dombornyomott kártyát hozzárendelni a paypal számlához?

Figyelt kérdés

Ebay-ről szeretnék vásárolni paypal számlával. Nincs dombornyomott kártyám, a paypalon meg csak azt tudnám beregisztrálni (csak Visa, MasterCard vagy American Express kártyát fogad el). Kér valamilyen kódot a kártya hátuljáról, ami nekem nincs. Ha üresen hagyom, akkor hibát jelez!

Magát a paypal számlámat fel tudnám tölteni átutalással, de az ebayes fizetéskor is a bankkártya számomat kéri el, amit meg nem tudok beregisztrálni. Tud valaki segíteni, hogy hogy lehet?

Olvatam, hogy nem kell dombornyomott kártya, akkor hogy lehet hozzárendelni a paypal-hoz azt?


2010. dec. 13. 16:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
Kénytelenek leszünk csináltatni dombornyomottat,pont ebben a gumicsizmában izzad az én lábam is!!A fiamnak van,mondta hogy felejtsem el anélkül a paypalt.Ez van.
2010. dec. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért, milyen kártyád van? PayPalt pont nem tudom, de netes fizetésre már az elektronikus is jó (Visa Electron, és a többi) ha engedélyezve van a bankodnál
2010. dec. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

16:43-as vagyok még mindig

A 3 jegyű szám amit kér az aláírásod mellett van. Bocs, nem olvastam végig a kérdést :)

2010. dec. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Csak dombornyomottat lehet hozzákapcsolni!

Azt viszont nem értem, hogy az Ebay miért kéri a kártyaszámot ha egyszer Paypal-lal szeretnék fizetni, hiszen pont ez a Paypal lényege, hogy ne kelljen mindenhol megadni a kártyaszámot. Amikor én fizettem Paypal-lal akkor nem is kérte, csak be kellett jelentkezni a Paypal-ra és rá kellett menni a fizetés gombra.


Szerintem az lehet, hogy Te nem Paypal fizetést, hanem kártyás fizetést választottál és azért irányít így is a Paypal oldalára, mert kártyaelfogadásuk a Paypal-on keresztül történik.

2010. dec. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Most megnéztem még egyszer, ott csak az volt, hogy fizetés paypal-lal, az nem volt részletezve, hogy kártyával, vagy átutalással. Ilyenkor mit tudok tenni? Írjak neki e-mailt, hogy engedje, hogy utalhassam, vagy mi ilyenkor a teendő? Kezdő ebay-es és paypal-os vagyok, de majd belejövök.
2010. dec. 13. 16:55
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha Paypal-lal fizetsz, akkor nem kellene kártyaszámot kérjen. Biztosan jól csinálod?
2010. dec. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azt hiszem már tudom mit csinálsz rosszul! Amikor a Paypal fizetési oldalán vagy, akkor az I have already have a PayPal account -hoz tedd a pöttyöt.

Mindjárt beteszek egy képernyőképet.

2010. dec. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Itt a képernyőkép:

[link]

2010. dec. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Amikor rányomok az ebay-en a pay naow gombra, akkor ez a következő képernyő, nem lehet választani, mindjárt a bankkártyám adatait kéri:

[link]

2010. dec. 13. 19:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez kártyás fizetés és nem Paypal fizetés.
2010. dec. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!