Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Igaz e, hogy a SZOCPOL igénylé...

Igaz e, hogy a SZOCPOL igénylésekor van korhatár megszabva, mármint a szülőknél?

Figyelt kérdés
Például a párom már 36 éves és a második gyermekünk még nem született meg. Mi lakás bővítéshez szeretnénk a fél szocpolt igénybe venni.
2009. jan. 25. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:

35 év a korhatár. Sajna e felett nem adják. Persze vannak kiskapuk (papíron elváltok stb...), rengeteg internetes oldalon találsz róla részletes leírást. Google: szocpol

Íme egy oldal:

[link]

2009. jan. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 35 éves korhatár, csak a megelőlegezett "szocpolnál" van, vagyis ha a szerződés kötéskor valamelyikőtök betöltötte a 35 évet, akkor már nem lehet "igérni" további gyerekeket. Én 2003-ban 36 éves voltam mikor építkezni kezdtünk, és simán megkaptuk. 2006-ban született még egy gyermekünk, és utólag jóvá írták a rá eső támogatást is!
2009. jan. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok

Valószínű meglévő gyerekek esetén nem lesz gond. Így jár a fél szoc.pol.

2009. jan. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!