Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ma a vonaton az ülés alá...

Ma a vonaton az ülés alá eshetett a pénztárcám, amikor leszálltam a keletiben, már nem találtam a táskámban. Benne volt minden iratom meg kb.4000 forint. Szerintetek mennyi esély van arra, hogy esetleg visszajuttassák hozzám?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Hogy nem vetted észre, hogy kiesett?Nem lehet, hogy kilopták, amíg mondjuk a wc-re mentél?Semmi esély szerintem, hogy meglesz.
2011. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a Keletiben a forgalmi irodában. Ha a takarítók találták meg,ők leadják. De az is előfordul,hogy más is leadja. Ha a pénzed nem is,de az irataidat valószínű.
2011. jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ha szerencséd van, az irataidat elküldik, vagy leadják.

a pénz-re nem sok esélyt látok, ahhoz kisebb csoda kell :S:D, még szerencse, hogy nem volt nálad sok pénz.

2011. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is volt ilyen egyszer, mikor szövetnadrágban utaztam, ennek lazább a zsebe, mint egy farmernek. Nekem mondjuk csak a régi kiskönyv szerű személyim csúszott ki, de mivel elég para vagyok a legfontosabb dolgaimra, már a leszállás után észrevettem. Visszarohantam, akkor halászta elő a kaller az ülés mellől, szóval végülis nem veszett el. De azóta mikor utazok, mindig a táskámban hordom ezeket.


Én se gondolom egyébként, hogy meglesz. Van egy kis esély, hogy a pénzt lenyúlja a találó, az irataidat meg névtelenül visszapostázza neked, de valószínűleg nem fog ezzel tökölni, hanem elteszi a pénzt, a többit meg kidobja egy kukába.

2011. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem van rá esély. Nekem konkrétan ellopták a táskám. A pénztárcámból elvitték a pénzt, az irataim meg kidobták. De valaki megtalálta és levélben elküldte nekem.


Azt tanácsolom, hogy várj kb. egy hónapot legalább, mielőtt új iratokat csináltatsz. Ha megküldik a régit, nem kell kiadnod sokezret az újakért feleslegesen. Kivéve a bankkártya, azt tiltsd le, ha még nem tetted meg!

2011. jan. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad 1 hónapig várni.Mindenképpen jelezd,hogy elhagytad a személyidet,minden iratodat mert ha olyan kezekbe kerül akkor vissza is élhetnek vele..HA mégis visszaküldené valaki(bár kétlem) akkor még mindig szólhatsz,hogy nálad vannak újra.De NE VÁRJ 1 HÓNAPIG!
2011. jan. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
képzeljétek, mindent visszaküldtek a pénzt kivéve, de annyira örülök :D
2011. márc. 1. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!