Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb MLM üzlet?

Melyik a legjobb MLM üzlet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 23:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
semelyik sem.mindegyik gagyi szar átverés
2011. jan. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

nice girl-nek van igaza


keress normális "munkát"

2011. jan. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
mind baromság!
2011. jan. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:

:D


Dolgozni midnenhol kell!

2011. jan. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Mindegyikből meg lehet élni, a kérdés az, hogy te mitől tartanál valamit jónak... A jó terméke, a jó kifizetési terve miatt? A minél régebbi múltja miatt? A mérete?
2011. jan. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Harmoka ***** válasza:
0%

Többféle lehetséges, kinek mi jön be. Nem mind átverés. Csak Magyarországon nagyon lejáratták. Meg lehet élni belőle, sőt sokan jól élnek belőle, csak ezt is meg kell tanulni. Nem egyszerű, jól kell kiválasztani a terméket és tanulni kell a technikáját.

Sokan az orrukig sem látnak, csak panaszkodnak, hogy nincs munkájuk, ezzel is sokat kell dolgozni és akkor van eredménye. Nem véletlenül tanítják az USA-ban egyetemen több évig. (Egy régi TV_s a Kósa L. Adolf a TV- műsort is otthagyta és MLM-el foglalkozik, és jól elvan belőle.

2011. jan. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Én is nem 1 embert ismerek személyesen is, aki vígan megél belőle. Azért működik, mert itt nincs marketingköltsége a szervező cégnek, ami gyakorlatilag az egyik leghúzósabb tétel egy vállalatnál, és ezt osztja vissza a felhasználóknak, akik gyakorlatilag ellátják ezt a tevékenységet. Te vagy az élő reklám, hogy ajánlod a termékeiket!


Szerintem célszerű olyan céget választani, ahol olyan jó termékeket találsz, amik nem csak számodra tökéletesek, de akár viszonteladóként is belevágnál a termékek értékesítésébe. Annyi különbség van, hogy MLM verzióban ez számodra nem jelent nagy anyagi terhet, mint egy saját vállalkozás elindításánál. (Csak értékesítened kell, a vállalat a többi szervezési, vezetési folyamatot megoldja helyetted.)


Ezen kívül még fontos szerintem a tagok értékesítési munkájának háttértámogatása is, gondolok itt főleg az online értékesítést segítő eszközökre, mint pl: saját weboldal, automata hírlevélrendszer, webkonferenciák tartása.


Ezen kritériumokat én személy szerint a ganoderma kávé értékesítésében találtam meg. Gyakorlatilag egy élvezeti cikkbe építették be a ganoderma kivonatot, mellyel nem, hogy káros hatása nincs a kávézásnak, hanem az egészségre még jótékony hatással is van. Számtalan magas vérnyomással rendelkező ismerősömnél állította be normális értékekre a vérnyomását a ganoderma kávé! Így a termék szerintem kiváló, az értékesítés támogatása szintén kimagasló: saját profi weboldal, automata hírlevélküldő rendszer, fakultatív webkonferenciák hetente többször, stb. Szóval szerintem ez jelenleg a legjobb MLM üzlet ma Magyarországon! Akit esetleg részletesebben érdekel látogasson el az oldalamra: www.kavekiraly.com

2011. jan. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsők biztos vigécek ! Akkora átverés az egész MLM, csak balekot kell találni eladhatatlan drága vacakokat sóznak az emberre. Polarizált lámpa 350 000 Ft-ért, amikor a gimnázuimi fizika könyvben egy tükőr segítségével is elő lehet állítani, a biztosításokról meg nem is beszélve.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..

2011. jan. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Kedves NiceMomEntS giRL!


Az előtted hozzászóló vagyok. Szeretem, amikor úgy ítélkeznek az emberek, hogy még az előttük heverő információkat sem olvassák el, csak a maguk igazát szajkózzák. Legalább a hozzászólásomat elolvashattad volna, ha már a mellékelt oldalt nem látogattad meg, de véleményt azonnal formáltál róla.


Mint ahogy előzőleg is írtam, nálunk számtalan regisztrált van már, aki csak a ganoderma kávés üzletből él. Ha gondolod szívesen bemutatlak ezeknek az embereknek!


Az "eladhatatlan, drága vacakról" pedig szívesen mellékelek pár elégedett vásárlói levelet a több ezer fogyasztónk közül, aki üzletet ugyan nem épít, de folyamatosan vásárol a termékeinkből. Szerintem nem kéne általánosítani! Biztos vannak "eladhatatlan, drága vacakok" is más MLM rendszerekben, de a kiskereskedelemben is találhatsz számtalan hasonlót, ezt nem kellene az MLM-re ráhúzni. (pl. a nyugdíjasokat ajándékokkal beetető buszos utak során bemutatott termékek többsége is ilyen, mégsem MLM) Ugyanakkor számtalan kimagasló minőségű termék MLM rendszerben kerül csak forgalmazásra (természetesen a mi ganodermás termékeink mellett :) ) pl: az avon és az oriflame termékei, ezek is MLM-ben kerülnek értékesítésre!


Szóval szerintem amíg nem próbáltál valamivel megismerkedni (akár legalább a weboldal látogatásával), addig szerintem ne ítélkezz róla!

2011. jan. 10. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
28%

Az MLM egy nagyszerű rendszer csak a birka magyarok képtelenek megérteni.

Legalább azon el kellene gondolkozni, hogy nálunk gazdaságilag sokkal fejlettebb országokban nagyon jól működik.

Több jól működő hálózat is van. Aminek van pozitív múltja, azzal érdemes foglalkozni. Informálódni kell.

Nekem nem jött be, amit nagyon sajnálok.

2011. jan. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!