Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay-ről szeretnék rendelni....

Ebay-ről szeretnék rendelni. Angliából, a szállítási költség az biztos ami oda van írva? "Becsült helyi pénznem Mivel az EU-n belülről vásárol terméket, nem lesznek további vámok, illetékek vagy adók. "

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 20:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Meg miért különböznek a szállítási költségek? Angliából egyik helyről 700-800Ftmeg van 300Ft-ért is.
2011. jan. 3. 20:57
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Itthon egy belföldi csomag 990... Szóval tuti nem lesz 300 pénz. :)


Itt a királyi posta honlapja: [link]

Nemzetközi, 1 kilós csomag minimum 3 font 95 cent.

2011. jan. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bocs, penny, nem cent... :)
2011. jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ebay-en általában odaírják,hogy a szállítási költség mennyi lenne egy adott országban.HA valaki mondjuk Magyarországról rendel,és nincs megadva az adott ország fix szállítási költsége akkor elképzelhető,hogy az eladóval e-mail útján beszélitek meg szállítási költséget.Az eladó megnézi,hogy mennyibe kerülne neki a posta Magyarországra,és ezt közli az illetővel.Ha elfogadható az ár,akkor annyival többet fizet neki.Ha nem akkor nem veszi meg az árut..Én egyszer az ebay-en eladtam a futópadomat,és a mobil telefonomat..Anglián belül a futópadra például kikötöttem,hogy személyes átvételre lehet elvinni (nem postázom) a telefonra,meg oda írtam,hogy Anglián belül ennyi a posta(előtte utána érdeklődtem,hogy mennyibe kerül)

Sokan azért írnak fix szállítási költséget mert már tudják,hogy ennyi az ára.Ahol meg ingyenes a szállítás,ott magába a vásárolt termékben benne van.

2011. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

hmm, és ha ezt írja ki : To: Hungary

Shipping and handling: GBP 2.25

Each additional item: GBP 0.50

Service: Royal Mail Airmail (Small Packets)


Most akkor ez háztól házig 2font25 vagy pedig angliából magyarországra, és akkor itt magyarországon még a 990Ft-os csomagdíjat is kell fizetnem?

2011. jan. 3. 21:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti,hogy 2 font 25 penny a megadott szállítási költség..Mivel az eladó ennyit kér,akkor ennyit kell fizetni..Magyarországon már nem kell külön fizetni érte..
2011. jan. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
oks köszönöm:) és ez a paypal mennyire biztonságos?
2011. jan. 3. 21:50
 8/10 anonim ***** válasza:

A legbiztonságosabb.


21:14nek üzenném: én Japánból szoktam rendelni, és egy csomag ami kb ugyan olyan súlyú mint itt belföldön, Japánból kb 600ft, ami itt 900 ;)

2011. jan. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
az durva:O
2011. jan. 3. 22:01
 10/10 anonim ***** válasza:

paypal szerintem biztonságos..Én rendszeresen vásárolgatok az Ebay-en és volt hogy eladtam dolgokat(én adtam el a futópadomat is)

Nemrég Hongkongból rendeltem magamnak és a szállítási költség Hongongból Angliába 99 penny volt..

Eddig még nem volt gondom sem a paypallal,sem az ebay-el..

Bár a legutóbbi vásárlásnál azt hittem bepaliztak.Ugyanis rendeltem egy órát 30 fontért.Kaptam egy órát,de az férfi óra volt,és nem az amit rendeltem(de ez is piszok jól nézett ki) Jeleztem,hogy az óra nem az jött amit vettem,és a pénzt már átutalta a paypal..Először ígérte,hogy küldi.1 hónap után megírtam,hogy jöhet vissza pénzem..Végül is elküldte az órát amit rendeltem,és + ajándékba küldött egy szép fülbevalót is..Így én jól jártam,mert 30 fontért kaptam 2 órát és egy fülbevalót..

2011. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!