Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan gyűjtsek pénzt tizennég...

Kogazo kérdése:

Honnan gyűjtsek pénzt tizennégy évesen? Számítógépre kellene.

Figyelt kérdés

Sziasztok, tizennégy éves fiú vagyok és egy számítógépre gyűjtök. Nem vagyunk nagyon szegények de egyenlőre szóba se jöhet ez a kiadás nekik. Válaszaitokban szeretnék hallani pár jó tippet, honnan szerethetném meg a számítógének valót.

A kutyasétáltatást már próbáltam, de sajnos nem túl sok sikerrel. Válaszaitokat előre is köszönöm


2011. jan. 4. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Már nem használt cuccokat, pl. játékokat, ruhákat próbáld elsózni akár vaterán, akár bolhapiacon. Aztán pedig ne új gépet vegyél, hanem használtat, 10 ezerért már egész jókat lehet kapni.
2011. jan. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne, csak a vaterát ne, mert a végén még annyi pénzed se lesz mint most van.
2011. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kapsz zsebpénzt, esetleg abból félretehetsz mindig valamennyit, vagy szórólapozás, nem az, amikor kiállsz az utcára, hanem a házak postaládáiba bedobálni a reklámújságokat. És tényleg ne vegyél vadi újat, jó a használt is, olcsóbb és fel lehet javítani.
2011. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vaterára az eladáshoz kell bankszámlaszám, amivel én nem rendelkezem. A szórólapozásra kaposváron, hol lehet jelentkezni ?
2011. jan. 5. 17:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Bankszámlát nyithatsz már (ingyenesen), nem rossz ötlet a vatera, csak okosan kell csinálni! Először is, olyat nem adunk el, amin értelmetlenül nagyot bukunk, pl 20 ezer forintos akármit 1000 ft-ért. Mindig csak akkor postázz valamit, ha már megkaptad a pénzt a számládra! Gondold meg, esetleg kérj segítséget a szüleidtől, hogy mit adhatsz el otthonról és mennyiért. És én is a használt gépet ajánlom, de azzal is óvatosan, nehogy becsapjanak és valami hibás gépet rád sózzanak! Mindig légy gyanakvó és alapos!
2011. jan. 10. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!